Pdf Kitaplık

J.R.Rain Gecenin Hakimleri Pdf E-kitap indir
Hemen İndir

J.R.Rain Gecenin Hakimleri Pdf E-kitap indir
Politika dünyasında bu haber bayatladı artık,” dedi annesi. “Ama ünlüler dünyasının dedikoduları? Bu büyük bir haber konusu. O çocukla ilgili her şey büyük bir haber konusu.” Annesi tabağındaki son krepi çatalıyla bir o tarafa bir bu tarafa kaydırıyordu. “Anlamıyor musun? Burada bir hayat kurduk, bir düzenimiz var. Bunu elde edebilmek için çok çabaladım. Böyle bir şey bir kez ortaya çıktı mı bunun geri dönüşü yok.” J.R.Rain Gecenin Hakimleri Pdf E-kitap indir 
Ellie tekrar söze girdiği zaman sesi cılızdı. “Ama ondan gerçekten hoşlanıyorum.”
“Biliyorum,” dedi annesi elini elinin üzerine koyarak. “Ama babanla ilgili durum olmasaydı bile kendin için böyle bir hayatı istemezdin. İnan bana. Kimse uyandığında ön bahçesinde gazetecilerle burun buruna gelmeyi istemez. Eminim Graham Larkin de sana aynını söyleyecektir.”
Ellie sonrasında işe J.R.Rain Gecenin Hakimleri Pdf E-kitap indir yürürken bunun doğru olup olmadığını düşündü. Graham’a insanların onu tanımasının nasıl bir şey olduğunu sorduğunda bu konuda konuşmak istemedi. Ama kasabada, fotoğrafçıların yanında tuhaf bir biçimde uysal görünüyordu. Sanki onları laftan anlamayan sinir bozucu ama zararsız sokak köpekleri gibi görüyordu. Quinn’in dergilerinde, spor salonundan çıkarken ya da bir restoranda sessiz sedasız bir yemek yemeye çalışırken çekilmiş bir sürü fotoğrafı vardı. İnsanın böyle bir duruma tam olarak alışması mümkün görünmüyordu gerçekten. J.R.Rain Gecenin Hakimleri Pdf E-kitap indir
Set karavanlarının önünden geçerken etrafın her zamanki gibi kalabalık olmadığım görmüştü. Sonra Graham’m o gün denizde çekim yapacaklarını söylediği geldi akimda. Buna rağmen gazetecilerden biri orada durmuş, sigara içiyordu. Ellie sabahki konuşmadan dolayı hâlâ huzursuzdu, gazeteciyi görünce hemen oradan uzaklaştı. İlk vardiyası Gökkuşağı Dondurma’da olduğu için şükrediyordu. Quinn hâlâ ona kızgınsa bile Graham hakkında neler hissettiğini çözmeye çalışırken annesiyle bütün gün ufacık bir yerde baş başa kalmak-tansa onunla olmak daha iyiydi.
J.R.Rain Gecenin Hakimleri Pdf E-kitap indir
Bugüne kadar bildiğiniz bütün vampir hikâyelerini unutup Samantha Moon'la tanışmaya hazır olun. Bir eş, bir anne ve özel bir dedektif... Ayrıca bir vampir! Mükemmel bir aileye sahip Samantha Moon'un hayatındaki her şey yolunda gidiyordu, ta ki akıl almaz bir saldırı tüm hayatını sonsuza dek değiştirip bütün yaşamını altüst edene kadar. Samantha vampir olduktan sonra, işini bırakıp geceleri çalışmayı tercih ettiği özel dedektifliğe başlar. Beş kez vurulan ve ölmeyen Kingsley Fulcrum ise kendisine saldıran kişiyi bulması için Samantha'yı tutar. Bu gizemli olayı çözmeye çalışan Samantha, Kingsley'in göründüğü gibi biri olmadığını anlar. Yeni yaşamına alışmaya çalışan Samantha, acaba öğrendiği bu akıl almaz gerçeklerle başa çıkabilecek midir?
"Uykunuzun kaçmasına hazır olun!"
-James Rollin-
"Gecenin Hâkimleri mutlaka okumanız gerekenler arasında. Eğer Janet Evanovich'in Stephanie Plum'ını sevdiyseniz, J. R. Rain'in bir vampir olarak özel dedektiflik yapan Samantha Moon'unu da seveceksiniz."
-Booklist-
"Elinizden bırakmanız imkânsız. Gecenin Hâkimleri, alışılmadık bir tarzda birbirinden farklı birçok karakterin yer aldığı, mükemmel bir şekilde kurgulanan olay örgüsü ve canlı diyaloglarıyla inanılmaz bir şehir fantezisi."
-April Vine-
(Tanıtım Bülteninden)
Sayfa Sayısı: 336
Baskı Yılı: 2015
Dili: Türkçe
Yayınevi: Martı Yayınları


    Pdf  /  Epub  /  Turbobit    /    Hitfil
(Not: İndirmek İçin Tıkladığınızda; 5 Saniye Bekleyip Reklamı Geç'e Tıklayıp İndirebilirsiniz)


J.R.Rain Gecenin Hakimleri Pdf E-kitap indir TIKLA!
Bize en büyük desteği yorum yaparak sağlayabilirsiniz.
Ayrıca paylaş butonlarını kullanmayı ve kırık linkleri bize bildirmeyi unutmayın