Pdf Kitaplık

Kevin Hearne Tuzakçı Demir Druid Günlükleri 5 Pdf E-kitap indir
Hemen İndir


Atticus O'Sullivan, on iki yıl süren gizli eğitiminden sonra niyahet yardımcısı Granuaile ile birlikte girişeceği, dünyadaki Druidler'in sayısını ikiye katlama görevi için hazır. Oysa tam da işe koyulacakken, Atticus'un öldüğünü düşünen tanrılar sağ olduğunu öğreniyor ve Atticus'u aslında hiç girmediği o mezara sokmaya karar veriyor.
Kevin Hearne Tuzakçı Demir Druid Günlükleri 5 Pdf E-kitap indir
Başka şansı kalmayan Atticus kaçmak zorunda. Elbette Granualie ve Oberon da onu yalnız bırakmayacak. İstikamet Olimpos Dağı. Kötü haber şu ki, Roma Tanrısı Bacchus intikamını almak için orada. Ancak öfkeli tanrının sırasını beklemesi gerekecek. Zira bir kara elf grubu, kadim bir vampir ve eski bir kötülük tanrısı da Atticus'un yolunu gözlüyor. Üstelik hepsinin yapılacaklar listesinin en başında aynı madde var: "Druıd'i öldür!"
Kevin Hearne Tuzakçı Demir Druid Günlükleri 5 Pdf E-kitap indir
"Süper! Elinizden bırakamayacaksınız. Bolca mizah ve kavga dövüş de cabası!"
-PublishersWeekly-
Daha hiç öpüşmemişlerdi. Graham şimdi gelmiş sanki bu her gün yaptıkları bir şeymiş, gündelik bir ritüelmiş, sanki daha önce binlerce kez öpüşmüşler gibi onun dudaklarına eğilmişti. Kendini toparlaması biraz zaman aldı. Dengesini bulunca hafifçe omuzlarını geriye attı. İlk öpüşmeleri sırasında yarı uyur vaziyette olmak istemiyordu. İlk kez öpüştüklerinde olabildiğince uyanık olmalıydı. Kevin Hearne Tuzakçı Demir Druid Günlükleri 5 Pdf E-kitap indir
Ellie şaşkın gözlerle onu izliyordu. Graham o anda kafasından neler geçtiğini kestiremiyordu. Az önce yapmak üzere olduğu şeyi fark etmemiş olmasını umuyordu.
Sadece düz yolda yürümeyi beceremeyip dengesini kaybeden biri  Kevin Hearne Tuzakçı Demir Druid Günlükleri 5 Pdf E-kitap indirSayfa Sayısı: 300.
Baskı Yılı: 2015
Dili: Türkçe
Yayınevi: Artemis Yayınları


(Not: İndirmek İçin Tıkladığınızda; 5 Saniye Bekleyip Reklamı Geç'e Tıklayıp İndirebilirsiniz)


Kevin Hearne Tuzakçı Demir Druid Günlükleri 5 Pdf E-kitap indir TIKLA!
Bize en büyük desteği yorum yaparak sağlayabilirsiniz.
Ayrıca paylaş butonlarını kullanmayı ve kırık linkleri bize bildirmeyi unutmayın