Pdf Kitaplık

Kristin Hannah Mucizeler Yağarken Pdf E-kitap indir




Hemen İndir

Kristin Hannah Mucizeler Yağarken Pdf E-kitap indir
Bazen bağışlamak, umut etmek ve mucizelere inanmak gerekir. Hayatının en büyük ihanetine uğrayan, terk edilen ve çok zor bir yıl geçiren Joy Candellaro, Noel yaklaşırken hep hayalini kurduğu maceraya atılmaya karar verir. Kimseye haber vermeden bir uçak bileti satın alır ve hiç tanımadığı bir şehre doğru yola çıkar. Kristin Hannah Mucizeler Yağarken Pdf E-kitap indir Fakat beklenmedik bir şey olur ve Joy kendini bir anda büyülü yağmur ormanlarının yakınlarında, muhteşem bir gölün kıyısında yer alan bir balıkçı kulübesinde bulur. Kulübede yaşayan küçük Bobby, yakın zamanda kaybettiği annesinin acısıyla başa çıkamamaktadır. Yalnızca hayalî arkadaşıyla konuşan küçük çocuğun babası Daniel da oğluna yardım edemediği için acı çekmektedir. Joy ikilinin hayatına tesadüfen girerek onlara yollarını bulmalarında yardımcı olur ve böylece aralarında güçlü bir bağ kurulur. Joy eski hayatını geride bırakıp bu yeni dünyanın bir parçası olmak istediğini fark eder. Fakat bu gerçek olamayacak kadar güzel atmosferde yanlış bir şeyler vardır. Joy hayallerle gerçeğin arasında bocalarken umudun peşinden gitmeyi seçer ve bir mucizeye tanıklık eder.
Kristin Hannah Mucizeler Yağarken Pdf E-kitap indir
"Mutluluk aşılayan, umut verici ve çok romantik bir hikâye."
-Hartford Courant- Ellie gözlerini kısıp ona baktı. “Aman ne komik.” “Önemli değil,” dedi Graham kilerde ne olduğuna bakmak için yanma giderek. Neredeyse boşalmaya yüz tutmuş bir kraker kutusuyla bir teneke tonbalığı çıkardı. “Açık büfe yapacağız demektir o zaman. Biraz ondan, biraz bundan.” “Özür dilerim,” dedi Ellie lavaboya yaslanarak. “Kasabaya insek daha iyi olacaktı sanırım. Sana bayat kraker yedirecek olmama inanamıyorum.”
“Dalga mı geçiyorsun?” dedi Graham eliyle salona doğru işaret ederek. “Herkes Şef O’NeiU’ın lokantasında yemek yeme şansına erişemiyor. Duyduğum kadarıyla burası Mai-ne’nin en ayrıcalıklı tesislerindenmiş.”
“Bu doğru,” dedi Ellie sırıtarak. “Burada sadece A-smıfı film yıldızlarına servis veriyoruz.”
"Kristin Hannah'nın şimdiye kadarki en iyi kitabı."
-The Columbus Dispatch-
"Hannah kalbinizin en derinlerine dokunacak."
Kristin Hannah Mucizeler Yağarken Pdf E-kitap indir
- Rendezvous-
İçeri gel,” dedi Ellie. O da biraz telaşlı görünüyordu. Limonlu temizlik malzemesi kokan koridordan onu içeri yönlendirmişti. Graham yolda durup resmi bir edayla ayakkabılarını koklayan Avcı’nm başını okşadı. İkisi de Ellie’nin peşinden mutfağa girdi. Mutfakta iki kişilik bir masa hazırlanmıştı. Salonda loş bir ışık yanıyordu ve havada hafif bir sabun kokusu vardı. Ama Graham bunların ötesinde hiçbir şeyi fark edecek durumda değildi. Gözlerini Ellie’nin yüzünde mahcup bir ifadeyle mutfak dolapları ile buzdolabının arasında mekik dokurken iki yana savrulan yeşil elbisesinden alamıyordu.
"Bu dokunaklı ve duygusal hikâye kalbinizi ısıtacak."
-Romantic Times-
(Tanıtım Bülteninden)
Sayfa Sayısı: 272
Baskı Yılı: 2015
Dili: Türkçe
Yayınevi: Pegasus
Pdf:   Yandex    /    Turbobit    /    Hitfile
Epub:   Yandex     /   Alternatif
(Not: İndirmek İçin Tıkladığınızda; 5 Saniye Bekleyip Reklamı Geç'e Tıklayıp İndirebilirsiniz)


Kristin Hannah Mucizeler Yağarken Pdf E-kitap indir TIKLA!
Bize en büyük desteği yorum yaparak sağlayabilirsiniz.
Ayrıca paylaş butonlarını kullanmayı ve kırık linkleri bize bildirmeyi unutmayın