Pdf Kitaplık

Laurelin Paige Sana Bağlandım Pdf E-kitap indir
Hemen İndir

Önünde şu eski moda mekanik atlardan olan bir hırdavat dükkânının önünden geçtiği sırada Graham, vitrinde yıllık 4 Temmuz Festivali’ni duyuran bir yazı gördü. Durup posteri yakından inceledi. 
Laurelin Paige Sana Bağlandım Pdf E-kitap indir
Görünüşe bakılırsa her yıl kasaba meydanında tüm gün süren bir parti düzenleniyordu ve kutlamalar gece de bir konserle, açık büfe yemek servisiyle, danslarla ve havai fişek gösterileriyle devam ediyordu. Festival şimdiden Graham’ın gözlerinin önünde canlanmıştı; tıklım tıklım insanlarla dolan sokaklar, ellerinde maytaplarla koşuşturan çocuklar, uzakta patlatılan kestane fişeklerinin sesleri ve bütün her yeri dolduran müzik sesleri... Bu, ona doğduğu şehirdeki kutlamaları hatırlattı. Küçükken anne babasıyla izlediği o geçit törenlerinin anısı canlanmıştı gözlerinin önünde. Bandolar bangır bangır davullarla önlerinden geçerken annesi, babası ve Graham da ellerindeki bayraklarla onlara eşlik ederdi.
Laurelin Paige Sana Bağlandım Pdf E-kitap indir
Alayna Withers ve Hudson Pierce'ın ilişkileri adeta birbirlerine ve insanlara güven duyabilme yeteneklerini test ediyordu. İlişkilerine devam edebilmelerinin yolunun kapalı kapılarını açmak ve birbirlerine karşı şeffaf olmak olduğunu biliyorlardı. Yaralı kalpleri ile bunu başarmaları kolay olmayacaktı ve birbirlerine her zamankinden daha çok ihtiyaçları vardı. Laurelin Paige Sana Bağlandım Pdf E-kitap indir .
Alayna, sevdiği adama her zamankinden çok daha fazla güvenmeye ve onunla ilişkilerinin geleceğine yönelik planlar yapmaya başlamıştı. Ama bu mutlu günler Alayna'nın sandığı kadar uzun sürmeyecekti. Alayna, Hudson'ın büyük sırları olduğunu öğrendiğinde onu affedemeyeceğinin ve bu sırların onların sonu olacağının da farkındaydı. Hudson'ın onu iyileştirebilecek tek erkek olduğunu bildiği halde sonsuza dek onunla olma hayali artık çok uzaklarda görünüyordu. Laurelin Paige Sana Bağlandım Pdf E-kitap indir .
(Tanıtım Bülteninden)
Sayfa Sayısı: 351
Baskı Yılı: 2015
Dili: Türkçe
Yayınevi: Elf Yayınları

Tıkla Pdf indir    / Tıkla Epub indir     / Turbobit Pdf     /   Hitfile Pdf
(Not: İndirmek İçin Tıkladığınızda; 5 Saniye Bekleyip Reklamı Geç'e Tıklayıp İndirebilirsiniz)


Laurelin Paige Sana Bağlandım Pdf E-kitap indir TIKLA!
Bize en büyük desteği yorum yaparak sağlayabilirsiniz.
Ayrıca paylaş butonlarını kullanmayı ve kırık linkleri bize bildirmeyi unutmayın