Pdf Kitaplık

Lauren Conrad Küçük, Tatlı Yalanlar Pdf E-kitap indir
Hemen İndir

Hollywood'da yalanlar, onları söyleyen yalancılar kadar tatlı!
Lauren Conrad Küçük, Tatlı Yalanlar Pdf E-kitap indir
Jane Roberts ve en yakın arkadaşı Scarlett Harp sıradan hayatlar süren iki genç kızdır… ta ki Los Angeles Şekeri isimli bir realite programının yıldızları olana kadar. Ancak kamera önünde sürdürdükleri hayatları gittikçe karmaşık bir hal alacaktır…
Lauren Conrad Küçük, Tatlı Yalanlar Pdf E-kitap indir
Ateşli fotoğrafları basına sızan Jane, bir magazin skandalının başkahramanına dönüşür. Programdaki arkadaşı Madison Parker'dan yardım ister fakat Madison'ın Jane'i gerçekten koruyup korumayacağı şüphelidir.Lauren Conrad Küçük, Tatlı Yalanlar Pdf E-kitap indir
Anne babasının içten içe fikrini değiştirmesini umduğunu biliyor ve onları hayal kırıklığına uğratmaktan nefret ediyordu, ama kararından emindi. Bu da artık birbirlerini anlamıyor olmalarının bir diğer nedeniydi. Bir aileden çok, bir zamanlar birlikte yaşamış üç yabancı gibiydiler.
Ellie’nin evine yaklaşırken Graham birlikte eski moda bir aile tatiline çıkmaya ihtiyaçları olduğunu düşünüyordu. Kaliforniya’dan olabildiğince uzağa, bol bol yemeğin, bayrakların ve havai fişeklerin olduğu bir yere gitmeye ihtiyaç-lan vardı. Buraya geleli daha iki üç gün olmuştu ve Graham şimdiden kendini bambaşka biri gibi hissetmeye başlamıştı. Belki Henley hünerini anne babasının üzerinde de sergileyebilirdi.
Scarlett da bambaşka bir skandala karışmak üzeredir. Âşık olmaması gereken bir erkeğe gönlünü kaptırdığı için bu büyük sırrı saklaması gerekmektedir fakat Hollywood'da hiçbir şey uzun süre sır olarak kalamaz!
Lauren Conrad Küçük, Tatlı Yalanlar Pdf E-kitap indir
Sayfa Sayısı: 320
Baskı Yılı: 2015
Dili: Türkçe
Yayınevi: Pegasus

(Not: İndirmek İçin Tıkladığınızda; 5 Saniye Bekleyip Reklamı Geç'e Tıklayıp İndirebilirsiniz)


Lauren Conrad Küçük, Tatlı Yalanlar Pdf E-kitap indir TIKLA!
Bize en büyük desteği yorum yaparak sağlayabilirsiniz.
Ayrıca paylaş butonlarını kullanmayı ve kırık linkleri bize bildirmeyi unutmayın