Pdf Kitaplık

Liliana Hart Çıplak Yalanlar Pdf E-kitap indir
Hemen İndir

Ama resmimin gazetelere çıkmasını istemiyorsun.” “Sadece bu değil,” dedi annesi iç geçirerek. “Hayatını mikroskop altında yaşamını istemiyorum. Gazetelerde fotoğrafımızın çıkması sadece bir başlangıç. Anlıyor musun? Graham LarkinTe çekilen tek bir fotoğraf insanların peşine düşmesine yeter. Sonra geçmişi karıştırmaya başlarlar. 
Liliana Hart Çıplak Yalanlar Pdf E-kitap indir Buldukları her şeyi paylaşmanın hakları olduğunu düşünürler. Geçen sefer bunlar olduğunda sen ufacıktın. Neler olduğunu hatırlamıyorsun.” Hafifçe yüzünü buruşturarak başını iki yana salladı. “Yaptıkları korkunçtu. Hiçbir sınır tanımıyorlardı.”
Ellie kahvaltısından bir ısırık alıp ağır ağır çiğnemeye başladı. Annesinin söylediklerini düşünüyordu. “Ama tek sebep buysa bu benim seçimim, öyle değil mi?” diye sordu. “Benim göze almayı seçeceğim ya da seçmeyeceğim bir risk?” “Bu o kadar basit değil,” dedi annesi. “Bu beni de etkiliyor. Ve babanı. Liliana Hart Çıplak Yalanlar Pdf E-kitap indir Dürüst bir yaşam seçmiş olabilirsiniz, ama bazı yalanlar insanın kanında vardır. 
Jaye'in ailesiyle ilgili öğrendiği önemli sırlar onu yeni ipuçlarının peşinden sürüklüyor, Jack'in geçmişinde saklanmış gizli tehlikelerse gün yüzüne çıkıyor. Kendilerini hiç beklemedikleri bir anda heyecan dolu bir intikam oyununun içinde buluyorlar. Şimdi Jack ve Jaye peşlerinde kimin olduğunu bulmalı ve yaklaşan belalardan kurtulmalılar. Yalanlar bir bir ortaya çıkarken ve aşk etraflarını sarmışken bu ikili yepyeni bir maceranın içine atılıyor.
"Jack ile Jaye aşkın ve tehlikenin pençesindeler, tansiyon yükseliyor."
-Goodreads- Liliana Hart Çıplak Yalanlar Pdf E-kitap indir
"Liliana Hart'ın olağanüstü kaleminden muhteşem karakterler, macera dolu bir hikâye ve doyasıya aşk." Liliana Hart Çıplak Yalanlar Pdf E-kitap indir
-Amazon-
(Tanıtım Bülteninden)
Sayfa Sayısı: 286
Baskı Yılı: 2015
Dili: Türkçe
Yayınevi: Martı Yayınları

Turbobit / Alternatif
(Not: İndirmek İçin Tıkladığınızda; 5 Saniye Bekleyip Reklamı Geç'e Tıklayıp İndirebilirsiniz)


Liliana Hart Çıplak Yalanlar Pdf E-kitap indir TIKLA!
Bize en büyük desteği yorum yaparak sağlayabilirsiniz.
Ayrıca paylaş butonlarını kullanmayı ve kırık linkleri bize bildirmeyi unutmayın