Pdf Kitaplık

Marie Lu - Deha Pdf E-Kitap indir
Hemen İndir

Ustaca Tasarlanmış Bir Dünya, Siyasi Oyunlar Ve Bir Entrika Ağı… Efsane'nin Nefes Kesici Devam Kitabı
Marie Lu - Deha Pdf E-Kitap indir
June ile Day'in yaralı bir halde Cumhuriyet'ten firar etmelerinin üzerinden yedi gün geçmiştir. Bu sırada en akla gelmeyecek şey gerçekleşir:
Seçmen Primo ölür ve yerini oğlu Anden alır. Cumhuriyet kaçınılmaz bir şekilde kaosa sürüklenirken ikili, Day'in erkek kardeşini kurtarmak ve onları Koloniler'e götürmek için yardım etmeye gönüllü bir grup Vatansever isyancıyla güçlerini birleştirir. Ancak Vatanseverlerin bir talebi vardır: June ve Marie Lu - Deha Pdf E-Kitap indir Day yeni Seçmen'e suikast düzenlemelidir.
Ama doğrusunu söylemek gerekirse bunun ötesinde sebepler de vardı. Üzerini sarmaşıklar bürümüş binalarda derslere koşuşturulan, kışın kar tutmuş yollarında ağır ağır yürünen, futbol maçları sırasında tribünlerine kurulup oturulan ve gözleri ışıl ışıl parlayan öğrencilerle dolu salonlarında felsefe tartışılan o hayalindeki üniversite yaşamı ile insan arasına karışma yeteneğini tamamen kaybettiği bu yeni yaşamı birbirinden öyle farklıydı ki. Hayatta en son istediği şey kendilerini akademisyen sanan, kameralar peşlerindeyken ve bütün sınıf arkadaşları hayran hayran ona bakarken yarım yamalak, normal bir üniversiteli gibi olmaya çalışan, bir jete atlayıp bağımsız bir film çekimi için Vancouver’a uçtuğundan finalleri kaçıran şu ünlülerden biri gibi olmaktı.
Bu eylem, uluslarına değişimi getirmek ve çok uzun süredir susturulan bir halka sesini geri kazandırmak için ellerindeki tek şanstır. Ancak June bu yeni Seçmen'in, babasına hiç benzemediğini fark ederek kararsızlığa düşer. Ya Anden yeni bir başlangıcın anahtarıysa ve Vatanseverler yanılıyorsa? Ya devrim yolu kayıp vermekten, intikam almaktan ve kan dökmekten geçmiyorsa?
Marie Lu - Deha Pdf E-Kitap indir
"Bir başyapıt."
-The Los Angeles Times-

"Bu kitabı bir oturuşta bitireceksiniz, o yüzden takviminizde yer açın. Çok etkileneceksiniz…"
-The New York Journal-
Marie Lu - Deha Pdf E-Kitap indir
"Ustaca tasarlanmış bir dünya, siyasi oyunlar ve inandırıcı karakterler… Yazar kaleme aldığı entrika ve okura hissettirdiği edebî hazla Efsane'nin devamının ilki kadar başarılı olduğunu kanıtlıyor."
-The Los Angeles Times-
Marie Lu - Deha Pdf E-Kitap indir
"Bir entrika ağı… Gerilim dolu ve zekice tasarlanmış."
-Publishers Weekly-

Sayfa Sayısı: 360
Baskı Yılı: 2014
Dili: Türkçe
Yayınevi: Pegasus


Pdf indir    /    Epub indir
(Not: İndirmek İçin Tıkladığınızda; 5 Saniye Bekleyip Reklamı Geç'e Tıklayıp İndirebilirsiniz)


Marie Lu - Deha Pdf E-Kitap indir TIKLA!
Bize en büyük desteği yorum yaparak sağlayabilirsiniz.
Ayrıca paylaş butonlarını kullanmayı ve kırık linkleri bize bildirmeyi unutmayın