Pdf Kitaplık

Monica Mccarty ihanet Pdf E-Kitap indir




Hemen İndir
Monica Mccarty ihanet Pdf E-Kitap indir Monica Mccarty ihanet Pdf E-Kitap indir Monica Mccarty ihanet Pdf E-Kitap indir Monica Mccarty ihanet Pdf E-Kitap indir 
Uğruna savaştığı adaletin pençesinde kalmak mı, yoksa onu alev alev saran tutkuya esir olmak mı?

Muhafızlar arasında soğukkanlılığı ve gizli görevlerdeki ustalığından dolayı "Yılan" lakabı ile anılan Lachan MacRuairi güvenilmesi zor biridir. Sadakatini yıllar önce yitirmiş, kayıtsızlığı ise acı bir ihanetle mühürlenmiştir. Ancak Lachan, Bella MacDuff'ı kaçırıp onu kralın taç giyme törenine ulaştırmakla görevlendirildiğinde her şey değişir. Kibirli görünümüyle kontes, onun yeniden aşık olmama yeminini tehlikeye atacaktır.

Tutkulu ve fedakar bir kadın olan Bella, tacı Bruce'a giydirerek hem İngiltere kralına hem de kocasına meydan okuyunca bunun bedelini ağır bir şekilde öder. Kızını ondan uzaklaştırırlar, artık kısıtlanmış olan özgürlüğü de elinden alınmıştır. Barbarca mahkum edildiğinde çocuğunu geri almak için tüm varlığını ortaya koyar, ne var ki bu, çelik bakışlı acımasız savaşçıya ruhunu açmak anlamına gelecektir.
Monica Mccarty Monica Mccarty betrayal betrayal Pdf Download Pdf E-Book E-Book Download Monica Mccarty Monica Mccarty betrayal betrayal Pdf Download Pdf E-Book E-Book Download Is he fought to stay in the clutches of justice, whether it be captured passions surrounding the flame? Therefore, the mastery of composure Between Guards undercover "SNAKE" visit the nickname Il Anil Lachen macruair is difficult to trust someone. Have lost the loyalty of years ago, the indifference of the ISE pain sealed a betrayal. However, Lachen, things changed when his MacDuff Bella kidnapped the King's crown tasked to bring him to the glum ceremony. The haughty Countess view, will show jeopardize the oath to be in love with her again. A woman who devoted passionate Bella Inc., Bruce dressing crown king of both England and her husband Added by reading challenge the price for it in heavy way br Shipping. They remove her daughter no longer restricted to those who are deprived of Liberty. Click the barbaric child was sentenced to undo all existence The puts, however, this will mean steel Eyes open your soul to the ruthless warrior.
Sayfa Sayısı: 440
Baskı Yılı: 2014
Dili: Türkçe
Yayınevi: Koridor Yayıncılık
Ekle Yandex      Ekle Yandex alternatif
(Not: İndirmek İçin Tıkladığınızda; 5 Saniye Bekleyip Reklamı Geç'e Tıklayıp İndirebilirsiniz)


Monica Mccarty ihanet Pdf E-Kitap indir TIKLA!
Bize en büyük desteği yorum yaparak sağlayabilirsiniz.
Ayrıca paylaş butonlarını kullanmayı ve kırık linkleri bize bildirmeyi unutmayın