Pdf Kitaplık

Morgan Rhodes Yıkılan Krallıklar Pdf E-kitap indir
Hemen İndirMorgan Rhodes Yıkılan Krallıklar Pdf E-kitap indir


Prenses: Lüks bir dünyada şımartılarak büyütülmüş Cleo, uzun zaman önce yeryüzünden silinip gittiği düşünülen büyünün peşinde, zorlu ve tehlikeli bir yolculuğa çıkmak zorunda.
Morgan Rhodes Yıkılan Krallıklar Pdf E-kitap indir
Asi: Haksızlıklar yüzünden öfkeden deliye dönen Jonas, ülkesinin sefalet içinde kalmasına neden olan baskıya karşı ayaklanıyor ve hiç tahmin etmediği bir görev üstleniyor.
Morgan Rhodes Yıkılan Krallıklar Pdf E-kitap indir
Büyücü: Kraliyet ailesinin bir ferdi olan Lucia, geçmişi hakkındaki gerçeği ve sahip olacağı kehanet edilen doğaüstü gücünü keşfediyor.
Morgan Rhodes Yıkılan Krallıklar Pdf E-kitap indir
Veliaht: Şiddetle büyüyen ve fetih için eğitilen, kralın ilk çocuğu Magnus, yüreğin kılıçtan daha keskin olabileceğini anlıyor. Graham gerçekten de sonra hangi repliğin geldiğini hatırlamıyordu. Daha sonra, otel odasına dönünce çalışmayı planlamıştı. Ertesi gün öğlene kadar vakti vardı, bu yüzden sabah da çalışabilirdi. Daha önce çok daha uzun sahneleri bundan çok daha kısa sürede ezberlediği olmuştu.
“Burada beni öpmen gerekiyor,” dedi Ellie yüzünde Graham’m anlamlandıramadığı bir ifadeyle ona bakarak. Graham’ın yüreği ağzına gelmişti. Ne diyeceğini bilemeden masanın diğer ucundan ona bakıyordu. Tezgâhın üzerindeki saatin tik takları ve köpeğin usul nefes alıp verişleri dışında salonda çıt çıkmıyordu. Ellie bir süre sonra başını iki yana salladı. Tekrar konuştuğunda sesi gayet neşeli çıkmıştı. “Burada öyle yazıyor,” dedi gözlerini Graham’dan ayırmadan metne işaret ederek.
Morgan Rhodes Yıkılan Krallıklar Pdf E-kitap indir
Mitika'nın üç krallığında da büyü uzun zaman önce unutulmuştu. Şimdi, barışın hüküm sürdüğü yılların ardından, ölümcül bir huzursuzluk içten içe, bir hastalık gibi yayılıyor. Her bir krallığın lideri güç için savaş baltasını çıkardı, artık hiçbir şey eskisi gibi olmayacak. Krallıklar yıkılacak. Peki ama her şey yıkıldıktan sonra kim zaferle ayakta kalacak?
(Tanıtım Bülteninden)
Sayfa Sayısı: 424
Baskı Yılı: 2013
Dili: Türkçe
Yayınevi: DEX

Yandex   /    Turbobit    /    Hitfile
(Not: İndirmek İçin Tıkladığınızda; 5 Saniye Bekleyip Reklamı Geç'e Tıklayıp İndirebilirsiniz)


Morgan Rhodes Yıkılan Krallıklar Pdf E-kitap indir TIKLA!
Bize en büyük desteği yorum yaparak sağlayabilirsiniz.
Ayrıca paylaş butonlarını kullanmayı ve kırık linkleri bize bildirmeyi unutmayın