Pdf Kitaplık

Nicholas Sparks Denizden Gelen Mektup Pdf E-kitap indir
Hemen İndir

Nicholas Sparks Denizden Gelen Mektup Pdf E-kitap indir


Ellie başını salladı. Devon’ı dört yaşından beri tanıyordu; o kadar iyi bir çocuktu ki bu iyiliği başına bela açıyordu ve her zaman samimiydi. Eğer yalan söylüyorsa bile sırf onu kırmamak içindi bu. Ellie iç geçirerek kirli dondurma kaşıklarını koydukları metal kabı aldı ve tek başına kalabilmek için arka taraftaki lavaboya geçti. Nicholas Sparks Denizden Gelen Mektup Pdf E-kitap indir
Hemen hemen bütün sabah hiç konuşmamışlardı. Müşteriler olmadığı zamanlarda Devon bir bar sandalyesine kurulup başını okunmaktan eskimiş olan Muhteşem Gatsby adlı kitaba gömüyordu. Ellie de onu sorularla sıkıştırmamak için kendini tutmakla meşguldü.
Vardiyası bittiğinde eşyalarını almaya arka tarafa geçti. O sırada Devon başını kitaptan kaldırmıştı. “Şu film yıldızıyla olanlar çok heyecan verici.”
Ellie gülümsedi. “Sanırım.”
“Quinn’e selamını ileteyim mi?”
“Çok sevinirim,” dedi Ellie. “Teşekkürler.”
Devon başını sallayıp kitabına geri döndü. Ama Ellie tam kapıya yaklaşmışken durup geri döndü. Nicholas Sparks Denizden Gelen Mektup Pdf E-kitap indir
Aradıkları aşkı geleceklerinde bulma umuduyla, geçmişlerindeki hayaletlerle mücadele eden bir kadınla bir erkeğin öyküsü.
(Not: İndirmek İçin Tıkladığınızda; 5 Saniye Bekleyip Reklamı Geç'e Tıklayıp İndirebilirsiniz)


Nicholas Sparks Denizden Gelen Mektup Pdf E-kitap indir TIKLA!
Bize en büyük desteği yorum yaparak sağlayabilirsiniz.
Ayrıca paylaş butonlarını kullanmayı ve kırık linkleri bize bildirmeyi unutmayın