Pdf Kitaplık

Patrice Leconte Kısa Saçlı Kadınlar Pdf E-kitap indir
Hemen İndir


Patrice Leconte Kısa Saçlı Kadınlar Pdf E-kitap indir
İdeal kadının izinde Thomas'nın eğlenceli ve hareketli yaşamına tanık olacaksınız.
Graham çabuk çabuk başını salladı. “Evet,” dedi. Birkaç kez arka arkaya gözlerini kırpmıştı.
“Bu kısımda beni öpmen gerekiyor,” dedi Ellie yine kızararak. Kırışmış kâğıtları havaya kaldırdı. “Yani Olivia’yı. Ya da...” Metne yeniden baktı. “Zoe. Cidden mi? Jasper ile Zoe? Bu senaryoları kim yazıyor böyle?”

Ellie yine metne dönmüştü ama Graham onu dinlemiyordu bile. Hâlâ o sözcükler yankılanıyordu zihninde: Beni öpmen gerek.

Haklıydı tabii. Onu öpmesi gerekiyordu. Onu çok daha önce, eve ilk geldiğinde öpmesi gerekiyordu. Hatta daha önce, bugün sahildeyken öpmeliydi. Ve o gün kasabada karşılaştıklarında. Ve ilk gece, dışarıda, evlerinin verandasında konuşurken.

Birdenbire onu öpmesi gereken milyonlarca an belirmişti kafasında. Senaryoya ya da herhangi bir direktife gerek olmaksızın. Hatta düşünmeden. Ellerini masanın üzerine koyup sandalyesini geriye kaydırdıAdım Thomas, hoş biriyim, bir kırtasiye dükkânında çalışıyorum, kısa saçlı kadınlardan hoşlanırım. Ve hayatımın kadınını bulmak için üç yıldan az zamanım kaldı.

Evet, Thomas yirmi yedi yaşında ve en geç otuz yaşında hayatının kadınıyla evlenmek zorunda. Çünkü annesine söz verdi. Ama bu o kadar kolay değil. Evleneceği kadın kısa saçlı, esmer olmalı ve kesinlikle sakız çiğnememeli. Thomas böyle bir kadının kendisini bir yerlerde beklediğinden emin.

Kısa Saçlı Kadınlar'da ideal kadının izinde tüm Paris'i turlamak zorunda kalsa da umudunu kaybetmeyen Thomas'nın eğlenceli, bir o kadar da hareketli yaşamına tanık olacaksınız. Ve romanı elinizden bırakamayacaksınız.

Sayfa Sayısı: 146
Baskı Yılı: 2011
Dili: Türkçe
Yayınevi: Doğan Kitap

(Not: İndirmek İçin Tıkladığınızda; 5 Saniye Bekleyip Reklamı Geç'e Tıklayıp İndirebilirsiniz)


Patrice Leconte Kısa Saçlı Kadınlar Pdf E-kitap indir TIKLA!
Bize en büyük desteği yorum yaparak sağlayabilirsiniz.
Ayrıca paylaş butonlarını kullanmayı ve kırık linkleri bize bildirmeyi unutmayın