Pdf Kitaplık

Patrick White Voss Yüreğimdeki Çöl Pdf E-kitap indir
Hemen İndir

Patrick White Voss Yüreğimdeki Çöl Pdf E-kitap indir


Kendini yaratabilmen için, önce yıkıp ortadan kaldırman gerekir.
Tıpkı romanın kahramanı Voss gibi..Avustralya kıtasına ilk kez yapılan zorlu keşif yolculuğunun bu Alman kaşifi, aşka köle yüreği, onu kendini tanrı gibi hissetmeye kadar götüren kibiriyle, insanüstü bir kişilik sergiliyor. Patrick White Voss Yüreğimdeki Çöl Pdf E-kitap indir
Para konusunu böyle uluorta dile getirerek ona aslında kim olduğunu hatırlatmıştı; o e-postalarm diğer ucundaki çocuk değil, onun mutfak masasında oturan bir film yıldızıydı. Aralarındaki dostane havanın oldukça hassas ve kırılgan olduğunu hissediyordu. Ellie cips kâsesini masaya koyarken boğazını temizledi; Graham konuyu değiştirmek için yanıp tutuşuyordu.
“Bu harika görünüyor,” dedi birden. O anda Ellie’nin omuzlarının gevşediğini gördü. “Daha önce salsa sos ve cips eşliğinde şans kurabiyesi yememiştim hiç.”
“Eh, biz Şef O’NeiU’ın restoranında en son trendlerden olan Çin-Meksika füzyonu akımına öncülük ediyoruz,” dedi hafif hafif beliren bir gülümsemeyle.
Avustralya'nın vahşi doğası ve uzayıp giden çölleri yüreğindeki asıl çölü ortaya çıkarıyor ve onun kişiliğini, hayata bakışını yeniden şekillendiriyor. Onunla aynı kaderi paylaşan arkadaşları ve tabii ki aşkı Laura da benzer Patrick White Voss Yüreğimdeki Çöl Pdf E-kitap indir bir ateşten gömleği giyiyor. Birbirlerini sadece birkaç kez görmelerine rağmen öylesine güçlü bir duyguyla bağlanıyorlar ki, zaman zaman Laura Voss'un kılavuzu, Voss da Laura'nın yalnızlıkla örülmüş yaşantısının tek umudu oluyor.. Patrick White Voss Yüreğimdeki Çöl Pdf E-kitap indir
Yayınevi: Cem Yayınevi
Sayfa Sayısı: 578
Basım Yılı: 1974

Turbobit     /    Hitfile
(Not: İndirmek İçin Tıkladığınızda; 5 Saniye Bekleyip Reklamı Geç'e Tıklayıp İndirebilirsiniz)


Patrick White Voss Yüreğimdeki Çöl Pdf E-kitap indir TIKLA!
Bize en büyük desteği yorum yaparak sağlayabilirsiniz.
Ayrıca paylaş butonlarını kullanmayı ve kırık linkleri bize bildirmeyi unutmayın