Pdf Kitaplık

PES 2015 Türkçe Spiker yaması Full indir Oyna
Hemen İndir
PES 2015 Türkçe Spiker ÇIKTI!
PES 2015 Türkçe Spiker yaması Full indir Oyna PES 2015 Türkçe Spiker yaması Full indir Oyna PES 2015 Türkçe Spiker yaması Full indir Oyna
Turkcespiker.com sitesinin her yıl düzenli olarak çıkardığı pes Türkçe spiker serilerinin sonuncusu olan 2015 Pes Türkçe Spiker yaması nihayet çıktı. Kolay bir şekilde indirebilir ve Türkçe anlatımlı Pes 2015'in keyfini çıkarın.
İşte TürkçeSpiker.com'un anlatımıyla 2015 Pes Türkçe Spiker:
Yine bir sürpriz yapalım dedik:) Erkene aldık. PES 2015 için hazırladığımız Türkçe spiker'in ilk versiyonu çıktı. İçerisinde spiker ve yorumcu var. Tek dosya ve kurulumu çok kolay. exTReme 15 V1 indirenlerin indirmesine gerek yok.exTReme 15 içerisinde zaten vardı. PES 2015 yamalı veya yamasız, orijinal veya değil, tüm PC versiyonlarında çalışır. İndirme linkleri konunun devamında...
VE GOLLLLLLLLLLLLLLLLLLLLLLL!
PES 2015 için üzerinde uzun zamandır çalıştığımız Türkçe spiker V1 sonunda hazır. Henüz spikerle işimiz bitmedi. Bu ilk versiyon ve güncellemeler olacak.
Türkçe spiker bu kez yorumcu ile beraber. Türkçe spiker kurduğunuzda artık ingiliz spiker yerine Türkçe spiker gelecek ve tüm replikler Türkçe olacak. Her zamankinden daha keyifli, heyecanlı ve eğlenceli..
 exTReme 15 V1 İndirenlerin indirmesine gerek yok. exTReme 15 V1 içerisinde zaten mevcut.
Herkese iyi eğlenceler dileriz.

Eğer oyununuz ORİJİNAL ise;
Boyut: 209 mb

Eğer oyununuz ORİJİNAL DEĞİL ise;
Boyut: 209 mb

Kurulum: 
İndirdiğiniz dosyadan çıkan PES 2015 TurkceSpiker V1 KURULUM.exe dosyasını çift tıklayıp otomatik olarak kurabilirsiniz. Sonra oyun içerisinden anlatım dilini ingilizce seçin. Eğer buna rağmen spiker Türkçe olmazsa manuel kurulum yapın.
PES 2015 Spikerler (Commentary)
Konuya Ait Video:

(Not: İndirmek İçin Tıkladığınızda; 5 Saniye Bekleyip Reklamı Geç'e Tıklayıp İndirebilirsiniz)


PES 2015 Türkçe Spiker yaması Full indir Oyna TIKLA!
Bize en büyük desteği yorum yaparak sağlayabilirsiniz.
Ayrıca paylaş butonlarını kullanmayı ve kırık linkleri bize bildirmeyi unutmayın