Pdf Kitaplık

Raine Miller Çırılçıplak Blackstone Serisi 1.Kitap Pdf E-kitap indir
Hemen İndir

Raine Miller Çırılçıplak Blackstone Serisi 1.Kitap Pdf E-kitap indir

Raine Miller Çırılçıplak Blackstone Serisi 1.Kitap Pdf E-kitap indir
Çırılçıplak bir tutku. Gizlenen gerçekler. Unutmayacağınız bir aşk.
Londra Üniversitesi'nde sanat eğitimi alan Amerikalı bir öğrenci ve yarı zamanlı bir fotomodel olan Brynne Bennet, yaşadığı trajediye rağmen hayatını yeniden bir düzene sokmuştu. Ta ki başarılı işadamı Ethan Blackstone, Brynne'in çıplak fotoğrafını satın alana kadar... Raine Miller Çırılçıplak Blackstone Serisi 1.Kitap Pdf E-kitap indir
Ethan, Brynne'i yatağında istiyordu ve onu orada tutmak için ne gerekiyorsa yapmaya hazırdı. Onun dominant karakteri, Brynne'i hem çekiyor hem de korkutuyordu. 
Raine Miller Çırılçıplak Blackstone Serisi 1.Kitap Pdf E-kitap indir  Ancak bu ilişkide sırlar söz konusuydu. Hem de oldukça büyük sırlar. Ethan'ın ona duyduğu tutku, Brynne'i kurtarmaya yetecek miydi; yoksa aralarındaki sırlar ikisini de yok mu edecekti?
(Tanıtım Bülteninden)
Şimdi Graham’ın tüm bu şeyleri yapacak parası vardı; ailesine yepyeni bir ev ya da bir düzine araba alabilirdi, onları dünya seyahatine gönderebilir ve bütün borçlarını bir çırpıda kapatabilirdi. Ama onların tek istediği -gerçek anlamda ondan istedikleri tek şey- üniversiteye gitmesiydi.
Oyunculuk konusunda ona destek oluyorlardı ama sanki bunu şimdilik göz yumdukları bir şey, hayatının geri kalanını şekillendirecek bir şey değil de yükseköğrenime uzanan yolda verilen kısa süreli bir mola olarak görüyorlardı. Babası bir tek siyah-beyaz klasik filmleri izlerdi ve son yirmi yıldır yapılan filmlerin hiçbirini sanat olarak görmüyordu. Graham onları ilk filminin prömiyerine götürdüğü zaman tam da olması gereken yerlerde alkış tutup gülümsemişlerdi ama Graham tüm bunların gerçekte onlara nasıl göründüğünü tahmin edebiliyordu; özel efektlerle bezenmiş dövüş sahneleri, abartılı diyaloglar ve en kötüsü de şimdi ona daha önce hiç görünmediği kadar banal görünen, sonunda başroldeki kızı öptüğü o sahne.
Raine Miller Çırılçıplak Blackstone Serisi 1.Kitap Pdf E-kitap indir
Sayfa Sayısı: 224
Baskı Yılı: 2014
Dili: Türkçe
Yayınevi: Yabancı

Turbobit linki  /  Hotfile linki
(Not: İndirmek İçin Tıkladığınızda; 5 Saniye Bekleyip Reklamı Geç'e Tıklayıp İndirebilirsiniz)


Raine Miller Çırılçıplak Blackstone Serisi 1.Kitap Pdf E-kitap indir TIKLA!
Bize en büyük desteği yorum yaparak sağlayabilirsiniz.
Ayrıca paylaş butonlarını kullanmayı ve kırık linkleri bize bildirmeyi unutmayın