Pdf Kitaplık

Raine Miller Senin için Blackstone Serisi 2.Kitap Pdf E-kitap indir
Hemen İndir

Ama Graham’m içinde büyüdüğü Kaliforniya’yla şu anda yaşadığı Kaliforniya birbirinden çok farklıydı. Okula gittiği yer bile çok farklıydı, evinden sadece yirmi dakika uzak olduğu halde aradaki mesafe yirmi saat gibi görünürdü. Hazırlık sınıfına geçmeden hemen önce birkaç mahalle ötedeki özel okulda kısmi bir burs kazanmıştı ve anne babası ücretin kalan kısmını büyükbabasının ona bıraktığı paradan karşılamıştı. Bu o zamanlar Graham’m gözüne büyük bir meblağ gibi görünürdü ve o para, evde yapılabilecek bir sürü şey varken onun eğitimine harcandığı için kendini suçlu hissederdi. Bunun yerine evde birtakım tadilatlar yapılabilirdi, külüstüre dönmüş arabalarını değiştirebilirlerdi, babasının çalışma masasının üzerinde endişe verici bir hızla biriken faturaları ödeyebilirlerdi

Yaklaşan tehlike. Uğruna savaşılacak bir aşk. Her şeyini ortaya koyan bir adam. Ethan Blackstone, Brynne'in güvenini kötüye kullanmış ve terk edilmişti. Fakat bunu kabullenmek gibi bir niyeti yoktu. Amerikalı kadınını geri kazanmak için her şeyi yapmaya hazırdı. Aralarındaki tutku yakıcıydı, fakat birbirlerinden sakladıkları sırlar karanlık, ürkütücü ve her türlü gelecek planlarını yok edebilecek kadar güçlüydü.

Raine Miller Senin için Blackstone Serisi 2.Kitap Pdf E-kitap indir

Şimdi Brynne tehlike altındaydı ve Ethan sevdiği kadının kalbini kazanabilmek için ne gerekiyorsa yapmaya hazır bir adamdı. Onu korumak için göze almayacağı şey yoktu. Onun için her şeyini ortaya koyacaktı. Raine Miller Senin için Blackstone Serisi 2.Kitap Pdf E-kitap indir Peki yaptıkları Bryenne'i korku içinde yaşamaya sürükleyen geçmişinden kurtararak yeniden onun dokunuşunun sıcaklığını hissetmeye ve güvenini kazanmaya yetecek miydi? Raine Miller Senin için Blackstone Serisi 2.Kitap Pdf E-kitap indir.
Sayfa Sayısı: 264
Baskı Yılı: 2015
Dili: Türkçe
Yayınevi: Yabancı

(Not: İndirmek İçin Tıkladığınızda; 5 Saniye Bekleyip Reklamı Geç'e Tıklayıp İndirebilirsiniz)


Raine Miller Senin için Blackstone Serisi 2.Kitap Pdf E-kitap indir TIKLA!
Bize en büyük desteği yorum yaparak sağlayabilirsiniz.
Ayrıca paylaş butonlarını kullanmayı ve kırık linkleri bize bildirmeyi unutmayın