Pdf Kitaplık

Scarlett Bailey iki Nikah ve Bir Bebek Pdf E-kitap indir
Hemen İndir

Agnostik bir moda tasarımcısı ile bir papazın çelişkilerle dolu aşkını anlatan romantik, hareketli, sıcacık bir hikâye.
Scarlett Bailey İki Nikah ve Bir Bebek Pdf E-kitap indir
Graham kaşlarını kaldırdı. “Doğru.” “Bu okul için,” dedi Ellie. “Harvard için.” Graham bunu yapmaması gerektiği halde kendine engel olamadı. Boğazını temizleyerek, “Ne kadara ihtiyacın var?” diye sordu. Ellie başını kaldırıp gözlerinin içine baktı. “Bin dolar,” dedi sessizce. Sözcükleri rüzgâra karışıp gitmişti sanki ve Ellie yine başını eğip gözlerini ahşap döşemelere çevirdi.
Scarlett Bailey İki Nikah ve Bir Bebek Pdf E-kitap indir Bin dolar, diye düşündü Graham. Bu rakam ona öyle küçük görünmüştü ki kendiden utandı. Anne babasının onu özel okula göndermek için harcadığı parayı düşündü. O zamanlar o rakam ona ne kadar da büyük görünmüştü. 
Ellie’nin bankın üzerinde otururken düşmüş omuzlarına baktı. Scarlett Bailey İki Nikah ve Bir Bebek Pdf E-kitap indir Belli ki onun için bin dolar aşılması imkânsız bir zorluktu.  Bu onun tek başına halletmesi gereken bir şeydi. Scarlett Bailey İki Nikah ve Bir Bebek Pdf E-kitap indir “Peki...” dedi Graham dümene doğru dönerek. “Ya hayır derse?”
Ellie elini teknenin yanından sarkıtarak, dalgalarla oynuyordu. “O zaman gitmeyeceğim,” dedi düz bir ses tonuyla. “Ama nasıl hayır diyebilir ki? Scarlett Bailey İki Nikah ve Bir Bebek Pdf E-kitap indir 

"Aşk romanlarının kraliçesi!... "
-The Sun on Sunday-
(Tanıtım Bülteninden)
Sayfa Sayısı: 280
Baskı Yılı: 2015
Dili: Türkçe
Yayınevi: Altın Kitaplar

 Pdf  /  Epub  /  Turbobit    /   Hitfile
(Not: İndirmek İçin Tıkladığınızda; 5 Saniye Bekleyip Reklamı Geç'e Tıklayıp İndirebilirsiniz)


Scarlett Bailey iki Nikah ve Bir Bebek Pdf E-kitap indir TIKLA!
Bize en büyük desteği yorum yaparak sağlayabilirsiniz.
Ayrıca paylaş butonlarını kullanmayı ve kırık linkleri bize bildirmeyi unutmayın