Pdf Kitaplık

Siyah Damar Tarryn Fisher Pdf E-Kitap indir
Hemen İndir
Ama bu kez durum başkaydı. Onlara etrafı gezdirebilir, prodüksiyon konusundaki bilgisiyle onları etkileyebilirdi. Kendilerini daha rahat hissedecekleri bu ortamda onu işbaşında izleyebilirlerdi. Onları kasabada bir tura çıkarıp Istakoz Tenceresi’nde yemeğe götürürdü ve tıpkı küçüklüğünde olduğu gibi, birlikte havai fişek gösterilerini izlemek için festivale giderlerdi. Belki babasıyla balığa çıkarlardı, belki de onları Ellie’yle tanıştırabilirdi.

Siyah Damar Tarryn Fisher Pdf E-Kitap indir

Münzevi yazar Senna Richards otuz üçüncü yaş gününün sabahına uyandığında her şey değişmiştir. Kendisini elektrikli tel örgülerin ardındaki bir kafese tıkılmış ve karların ortasındaki bir eve kilitlenmiş olarak bulan Senna'nın, neden kaçırıldığını öğrenmek için kendisine bırakılan ipuçlarını takip etmekten başka şansı yoktur. Siyah Damar Tarryn Fisher Pdf E-Kitap indir.
Özgürlüğünü geri istiyorsa, dönüp geçmişine bakmak zorundadır. Fakat geçmişi aslında hâlâ hayattadır... Ve onu kaçıran kişi de bulunacak gibi değildir. Kurtuluşu pamuk ipliğine bağlı olan Senna, kısa zaman içinde tüm bunların Siyah Damar Tarryn Fisher Pdf E-Kitap indir bir oyun olduğunun fark edecektir. Hem de çok tehlikeli bir oyun. Ve sadece gerçek onu serbest bırakabilir.

Sayfa Sayısı: 344
Baskı Yılı: 2014
Dili: Türkçe
Yayınevi: Aspendos Yayıncılık

(Not: İndirmek İçin Tıkladığınızda; 5 Saniye Bekleyip Reklamı Geç'e Tıklayıp İndirebilirsiniz)


Siyah Damar Tarryn Fisher Pdf E-Kitap indir TIKLA!
Bize en büyük desteği yorum yaparak sağlayabilirsiniz.
Ayrıca paylaş butonlarını kullanmayı ve kırık linkleri bize bildirmeyi unutmayın