Pdf Kitaplık

Sylvain Reynard Gabriel’in Cenneti Pdf E-kitap indir
Hemen İndir
Sylvain Reynard Gabriel’in Cenneti Pdf E-kitap indir Sylvain Reynard Gabriel’in Cenneti Pdf E-kitap indir Sylvain Reynard Gabriel’in Cenneti Pdf E-kitap indir Sylvain Reynard Gabriel’in Cenneti Pdf E-kitap indir Sylvain Reynard Gabriel’in Cenneti Pdf E-kitap indir
Gabriel’in Cehennemi ve Gabriel Arafta’nın uluslararası çok satan yazarı Sylvain Reynard’tan muhteşem bir final.
Profesör Gabriel Emerson, sevgili Julia ile birlikte yeni hayatına başlayabilmek için, Toronto Üniversitesi’ndeki görevini bırakmıştır. Birlikte her türlü soruna karşı koyabileceklerine emindir. Ve baba olmak için de sabırsızdır.
Ama, öğrenci olmanın dayanılmaz stresi ile Julia’nın lisansüstü eğitimi, planlarını tehlikeye atmaktadır. Oxford Üniversitesi’nden akademik bir ders verme şansı verildiğinde; Bu araştırma sunumu nedeniyle önceleri Gabriel’in görüşleriyle çelişen bir durum yaşayıp karşı karşıya gelirler. Fakat Julia’nın kendinden emin ve dik duruşu bu sorunun üstesinden gelir. Ve Oxford’da geçmişlerinden bir çok kişi yeniden hayatlarında belirir; Julia’yı küçük düşürmeyi ve Gabriel’in karanlık sırlarından birini ortaya çıkartmayı amaçlayan eski bir düşman da buna dahildir.
Geri kalan karanlıkları ile yüzleşmek için Gabriel biyolojik ailesini daha detaylı araştırmaya karar verir. Ayrıca kendisi, Julia’yla aile olma ümidi üzerine şaşırtıcı etkiler yaratacak bir dizi olayı da başlatmış olur.
(Tanıtım Bülteninden)

Sayfa Sayısı: 544
Baskı Yılı: 2014
Dili: Türkçe
Yayınevi: Optimum Kitap
Sylvain Reynard Gabriel’in Cenneti Pdf E-kitap indir
Sylvain Reynard Gabriel’in Cenneti Pdf E-kitap indir    Ekle Yandex alternatif
(Not: İndirmek İçin Tıkladığınızda; 5 Saniye Bekleyip Reklamı Geç'e Tıklayıp İndirebilirsiniz)


Sylvain Reynard Gabriel’in Cenneti Pdf E-kitap indir TIKLA!
Bize en büyük desteği yorum yaparak sağlayabilirsiniz.
Ayrıca paylaş butonlarını kullanmayı ve kırık linkleri bize bildirmeyi unutmayın