Pdf Kitaplık

Voss-Yüreğimdeki Çöl - Patrick White pdf indir
Hemen İndir
"Kendini yaratabilmen için, önce yıkıp ortadan kaldırman gerekir."
Tıpkı romanın kahramanı Voss gibi... Avustralya kıtasına ilk kez yapılan zorlu keşif yolculuğunun bu Alman kaşifi, aşka köle yüreği, onu kendin tanrı gibi hissetmeye kadar götüren kibiriyle, insanüstü bir kişilik sergiliyor.
Voss-Yüreğimdeki Çöl - Patrick White pdf indir
Avustralya'nın vahşi doğası ve uzayıp giden çölleri, yüreğindeki asıl çölü ortaya çıkarıyor ve onun kişiliğini, hayata bakışını yeniden şekillendiriyor. Onunla aynı kaderi paylaşan arkadaşları ve tabii ki aşkı Laura da benzer bir ateşten gömleği giyiyor. Birbirlerini sadece birkaç kez görmelerine rağmen öylesine güçlü bir duyguyla bağlanıyorlar ki, zaman zaman Laura Voss'un kılavuzu, Voss-Yüreğimdeki Çöl - Patrick White pdf indir Voss da Laura'nın yalnızlıkla örülmüş yaşantısının tek umudu oluyor.
1973'te Nobel Edebiyat Ödülü'nü alan Avustralyalı yazar Patrick White'ın bu şiirsel romanı, aşk, ölüm ve yalnızlaşma olgularını, yüreği çöller gibi kavruk ili insanın acıları ve sevinçleriyle yoğurularak, etkileyici bir üslupla, üstelik toplumsal ve siyasal olayları göz ardı etmeden yansıtıyor. Voss-Yüreğimdeki Çöl - Patrick White pdf indir
1848'de Avustralya çöllerinde ölen Ludwig Leichardt'ın yaşamından esinlenerek yazılmış bu romanda, Avustralya'nın uçsuz bucaksız toprakları da romanın bir diğer kahramanı olarak tüm çekiciliğiyle kendini gösteriyor.

(Not: İndirmek İçin Tıkladığınızda; 5 Saniye Bekleyip Reklamı Geç'e Tıklayıp İndirebilirsiniz)


Voss-Yüreğimdeki Çöl - Patrick White pdf indir TIKLA!
Bize en büyük desteği yorum yaparak sağlayabilirsiniz.
Ayrıca paylaş butonlarını kullanmayı ve kırık linkleri bize bildirmeyi unutmayın