Pdf Kitaplık

Ya Hep Ya Hiç - Elizabeht Elliott Pdf E-Kitap indir
Hemen İndir


Ya Hep Ya Hiç - Elizabeht Elliott Pdf E-Kitap indir
Graham bunu yapmaması gerektiği halde kendine engel olamadı. Boğazını temizleyerek, “Ne kadara ihtiyacın var?” diye sordu.
Ellie başını kaldırıp gözlerinin içine baktı. “Bin dolar,” dedi sessizce. Sözcükleri rüzgâra karışıp gitmişti sanki ve Ellie yine başını eğip gözlerini ahşap döşemelere çevirdi.
Bin dolar, diye düşündü Graham. Bu rakam ona öyle küçük görünmüştü ki kendiden utandı. Anne babasının onu özel okula göndermek için harcadığı parayı düşündü. O zamanlar o rakam ona ne kadar da büyük görünmüştü. Ama şimdi işler değişmişti. Bin dolar. Daha geçen ay Wilbur’a ça maşır odasında bir ağıl yaptırmak için bir kalfaya bunun iki katını ödemişti. Filmlerde başrolleri paylaştığı yıldızların bir kutlama yemeğinde bu parayı harcadığını görmüştü ve Oli-via’nın karavanın her yanma saçılmış o çantalardan sadece bir tanesinin bile bu kadar ettiğine, hatta bundan çok daha pahalı olduğuna emindi. Ya Hep Ya Hiç - Elizabeht Elliott Pdf E-Kitap indir
Ellie’nin bankın üzerinde otururken düşmüş omuzlarına baktı. Belli ki onun için bin dolar aşılması imkânsız bir zorluktu. Öyle ki, bunun için çalıntı bir tekneye atlayıp hiç tanımadığı babasıyla yüzleşmeyi bile göze alabiliyordu. Ona bir çek yazmak, eline bir tomar para vermek, hiçbir şey söylemeden Harvard’a ödemeyi yapıp onu şaşırtmak ne kadar da kolay olurdu. Ama bu bir film değildi ve onu bir kahraman olarak görüp boynuna sarılmayacağım bilecek kadar tanıyordu Ellie’yi. Kırılgan bir gururu vardı ve bu tür bir yardımı asla kabul etmezdi. Bu onun tek başına halletmesi gereken bir şeydi.
Lady Tess, Remmington Kalesini üvey babasından geri almanın bir yolunu ararken, bunun kötülüğüyle ün salmış bir savaş lorduyla evlenmek olacağını hiç düşünmemişti. Ya Hep Ya Hiç - Elizabeht Elliott Pdf E-Kitap indir

Acımasız ve korkusuz Kenric Montague yenilgiyi hiçbir zaman kabul etmemişti ve şimdi Tess'in ona bağlılığını ve sadakatini istiyordu. Fakat Tess, onu korumaya ant içmiş ve içindeki en tehlikeli arzuları uyandıran bu adama nasıl teslim olacaktı?
Güzel ve masum… Ya Hep Ya Hiç - Elizabeht Elliott Pdf E-Kitap indir
Savaş yaraları ve doğumunun ardındaki karanlık gerçek sebebiyle Kenric asla evlenmeyecekti. Tess karşısında dayanılmaz bir tutkuya kapılan Kenric, karısının onu yumuşak başlı bir adama çevirmesine asla izin vermeyecekti. Fakat onları ayırmak için düzenlenmiş hain bir plan karşısında Kenric hayatını tehlikeye atarak sevdiği kadını korumak için elinden geleni yapacaktı.
Ya Hep Ya Hiç - Elizabeht Elliott Pdf E-Kitap indir
Sayfa Sayısı: 416
Baskı Yılı: 2012
Dili: Türkçe
Yayınevi: Koridor Yayıncılık

(Not: İndirmek İçin Tıkladığınızda; 5 Saniye Bekleyip Reklamı Geç'e Tıklayıp İndirebilirsiniz)


Ya Hep Ya Hiç - Elizabeht Elliott Pdf E-Kitap indir TIKLA!
Bize en büyük desteği yorum yaparak sağlayabilirsiniz.
Ayrıca paylaş butonlarını kullanmayı ve kırık linkleri bize bildirmeyi unutmayın