Pdf Kitaplık

Agatha Christe - Fotoğraftaki Lekeler Pdf E-Kitap indir
Hemen İndir

Bayan McGinty’nin başına yediği darbe ölümüne neden olmuştur. Tüm şüpheler Bayan McGinty’nin pansiyoneri olan James Bentley üzerinde toplanır. Çünkü şüphelinin giysilerinin üzerinde kurumuş kan izleri ve maktüle ait birkaç saç teli bulunmuştur. Ama ortada önemli bir nokta vardır: Bentley bir katile benzememektedir.

Acaba Poirot, cinayetten iki gün önce gazetede çıkan bir haber sayesinde bütün hünerini gösterip düğümü çözebilecek midir? Katil elini kolunu sallayarak ortalarda dolaşırken görev Hercule Poirot’yu beklemektedir.
Başımı hevesle salladım. Başka bir âlem gibi -gerçek dışı— görünüyordu ve kendimi devasa bir film setinde, belki de Jose’nin favori filmiBıçak Sırtınm setinde hissettim. Jose’nin öpme girişiminin anısı aklımdan çıkmıyordu. Telefonlarına dönmediğim için kendimi biraz acımasız hissetmeye başlamıştım. Yarma kadar bekleyebilirdi... herhalde.
Christian “Birkaç dakikaya kadar orada olacağız,” diye mırıldandı ve birden kalp atışlarım hızlanıp bedenim adrenalinle çağlarken kanım kulaklarımda zonklamaya başladı. Christian bir kez daha hava trafik kontrolüyle konuşmaya başladı, ama artık dinlemiyordum. Bayılmak üzere olduğumu düşündüm. Kaderim ellerindeydi.
Şimdi binaların arasından uçuyorduk ve karşıda, tepesinde bir helikopter pisti olan yüksek bir gökdelen gördüm. Binanın tepesine beyaz boyayla Escala yazılmıştı. Gittikçe yaklaşıyor, yaklaşıyor, büyüdükçe büyüyordu... kaygılarım gibi. Tanrımumarım onu hayal kırıklığına uğratmam. Beni bir şekilde noksan bulacaktı. Kate’i dinleyip elbiselerinden birini ödünç almadığıma yamyordum, ama siyah kotumu seviyordum ve üstümde açık nane yeşili bir bluz ve Kate’in siyah ceketi vardı. Yeterince şık görünüyordum. Koltuğumun kenarına daha sıkı, sımsıkı tutundum. Bunu yapabilirim. Bunu yapabilirim. Gökdelen altımızda belirirken, bu cümleyi tekrarlayıp duruyordum.
Helikopter yavaşladı, havada asılı kaldı ve sonra Christian onu binanın tepesindeki helikopter pistine kondurdu. Yüreğim ağ-zımdaydı. Nedeni gergin bekleyişten mi, sağ salim varmış olmamn getirdiği rahatlama mı, yoksa bir şekilde başarısız olma korkum muydu, karar veremiyordum. Christian motoru durdurdu, pervane yavaşlayıp sessizleşti. Sonunda duyabildiğim tek şey kendi çılgına dönmüş nefesimdi. Christan kulaklıklarını çıkardı ve uzamp benimkileri de çekti.
Agatha Christe - Fotoğraftaki Lekeler Pdf E-Kitap indir(Not: İndirmek İçin Tıkladığınızda; 5 Saniye Bekleyip Reklamı Geç'e Tıklayıp İndirebilirsiniz)


Agatha Christe - Fotoğraftaki Lekeler Pdf E-Kitap indir TIKLA!
Bize en büyük desteği yorum yaparak sağlayabilirsiniz.
Ayrıca paylaş butonlarını kullanmayı ve kırık linkleri bize bildirmeyi unutmayın