Pdf Kitaplık

Ali Harris İlk Son Öpücük pdf Kitap indir oku
Hemen İndir
Avuçlarınızdan kayıp giden bir aşka nasıl tutunabilirsiniz?
Bana bir iyilik yapın ve bugün bir kuralı yıkın.
Kendinizden geçin ve anı yaşayın!
İlk Son Öpücük - Ali Harris pdf Kitap indir
Yüreğinizi açın. Şimdi lütfen biraz daha açın. Çok sevin, hiç sevmediğiniz kadar çok hem de. Dimdik ayakta durup aşkınızı haykırmaktan ve sesinizin duyulmasından korkmayın. SENİ SEVİYORUM diye bağırın.
Aşkın hakkını verin. Ve  sokakta, herkesin önünde nefesiniz tükenene kadar sevdiğinizle öpüşün, sanki her biri son defaymış gibi... İlk Son Öpücük - Ali Harris pdf Kitap indir  atmamış olsaydım bunların hiçbiri olmayacaktı.” Madison eğildi ve elini (tırnakları uzun ve akrilikti) Jane’in koluna koydu. “Rahat ol. Her şey yoluna girecek Görürsün, bu hafta birisi daha kaltakça bir şey yapacak, böylece biz dönünceve kadar senin küçük yanlışın bayat haber olacak.” Umarım öyle olur,” dedi Jane, bundan hiç emin olmasa da. Madison ın onun kaltak olduğunu ima edişi de onu biraz incitmişti. Yine de Madison, şu son birkaç gündür çok iyi bir arkadaş olmuştu... onu Cabo’ya getirmiş, ona göz kulak olmuş, süslü püslü içkiler ısmarlamış, İlk Son Öpücük - Ali Harris pdf Kitap indir  İsviçre’deki yatılı okulu, ebeveynleri, çılgın halası Letitia hakkında komik hikâyelerle kafasını dağıtmıştı. “Çok naziksin. Gerçekten. Ama burada sonsuza dek kalamayız. Yarından sonraki gün Noel ve eve gitmem gerek. Annem babam beni beklerler.” İlk Son Öpücük - Ali Harris pdf Kitap indir  “Hayır, kaA” diye yalvardı Madison. “Birlikte bir Cabo Noeli geçirebiliriz! Küçük bir palmiye ağacı bulur ve onu güzel ışıklarla süsleriz!”“Burada kalmak çok hoşuma giderdi, biliyorsun ama kalamam,” dedi Jane. “Ayrıca, annenle baban da seni beklerler.” Madison karşılık vermedi ve bu, Jane’in onun nasıl bir aile hayatı olduğunu merak etmesine yol açtı. Düşününce, Madison ailesinden nadiren bahsediyordu. Jane pot kırmadığını umarak konuyu değiştirmeye karar verdi. “Hey, bu sitede herhangi birinin interneti olup olmadığını biliyor musun? Los Angeles Havalimanına giden uçaklara bakmak ve Scar’a e-posta göndermek istiyorum, ona iyi olduğumu söylemek için.”
Molly ile Ryan ilk öpüştüklerinde sonsuza kadar birlikte olacaklarını biliyorlardı, ta ki gelecek onlara hiç ummadıkları bir sürpriz hazırlayana kadar...
"İlk Son Öpücük'ü okuduktan sonra ne geçmişin ne de geleceğin, sadece şimdinin önemli olduğunu hatırlayacaksınız. Kahvenizi hazırlayın ve kendinizi aşkın, mutluluğun, hüznün ve şu anın kollarına bırakın."
-Independent- İlk Son Öpücük - Ali Harris pdf Kitap indir
"Elinizde, aşksız bir hayatın ölümden farksız olduğunu sıcacık bir anlatımla sunan, yüreğinize dokunacak bir roman tutuyorsunuz. Modern çağın aşksızlığında yaşarken nefes almanızı sağlayacak bir kitap okumak hakkınız."
-Marie Claire-
Sayfa Sayısı: 572
Baskı Yılı: 2013
Dili: Türkçe
Yayınevi: Martı Yayınları
(Not: İndirmek İçin Tıkladığınızda; 5 Saniye Bekleyip Reklamı Geç'e Tıklayıp İndirebilirsiniz)


Ali Harris İlk Son Öpücük pdf Kitap indir oku TIKLA!
Bize en büyük desteği yorum yaparak sağlayabilirsiniz.
Ayrıca paylaş butonlarını kullanmayı ve kırık linkleri bize bildirmeyi unutmayın