Pdf Kitaplık

Amy Bartol Kaçınılmaz Öngörü Serisi 1 pdf indir
Hemen İndir
Amy Bartol Kaçınılmaz Öngörü Serisi 1 pdf indir
Evie Claremont üniversiteye başladığında, gördüğü kâbusların biteceğini ummuştu. Ama bitmemişlerdi... En garip durumlarda bile mantıklı bir açıklama bulmaya çalışan Evie'nin hayatında, ikinci sınıf öğrencisi Reed Wellington'la tanıştıktan sonra akla mantığa sığmayacak şeyler olmaya başlamıştı. Reed'e karşı hissettiği anlamsız çekim de işleri iyice karıştırıyordu. Çünkü Reed, Evie'ye hayatta başına gelip gelebilecek en korkunç şeymiş gibi davranıyordu. Yine de ne zaman ihtiyacı olsa, hayatını kurtarmak için Reed oradaydı… Amy Bartol Kaçınılmaz Öngörü Serisi 1 pdf indir Şahsi düşüncelerim bile kalkülüs denklemleri gibiydi.
Ailemden gizli tuttuğum tek şey şiirlerimdi. Defterleri dolabımın derinliklerine koyduğum ayakkabı kutularında saklıyordum. Şu an kullandığım defter de her zaman gözümün önündeydi. Ya kol çantamda ya da ders notlarıyla dolu defterlerimle kitaplarımın arasına gömülü bir halde okul çantamda duruyordu. Defterlerimi birinin okumasındansa hepsini yakmayı tercih ederdim. Bu defterler benim her düşüncemi, duygumu, en derinlerimi, karanlık yanlarımı anlatıyordu. Defterlerimi okumak demek ruhumun özüne dokunmak demekti.
Kimin aradığına bakmadan telefona cevap verdim. Zaten sadece Jill ve Nell’de numaram vardı. “Alo?” Amy Bartol Kaçınılmaz Öngörü Serisi 1 pdf indir
Jason Dorsey bu gezegende bir cuma akşamı yedi buçukta beni aramasını beklediğim son kişiydi. Özellikle de bu akşam Nell ile buluşacğını bilirken.
“Jason? Numaramı nereden buldun ve beni neden arıyorsun?” Cazgırlık etmekten kendimi alamamıştım. Dördüncü sınıfta benimle dalga geçtiği için Danny Morelli’yi yumrukladığı günden beri Jason Dorsey’ye âşıktım. Kendimi bildim bileli onu seviyordum ama o benim varlığımdan habersizdi. Beni Nell’in tuhaf arkadaşı olarak biliyordu.
Bu yüzden Jason a biraz kızgın olabilirdim. Genel anlamda yani.
“Iı, bak ben...” Hiç kendisi gibi değildi. Yani, kararsızdı. O kibirli ve kendinden emin halinden eser yoktu. “Iı, her şeyi elime yüzüme bulaştırdım.”
“Neyi eline yüzüne bulaştırdığını anlamadım, Jason. Ne söylemek için aradıysan onu söyle.” Ama gergindim ve cadalozluk yapmamaya çalışıyordum. Bu yüzden resmi konuşuyordum. Kekelememeye çalıştığım için de yapmacık konuşuyordum.
“Peki, durum şu. Nell ile bu akşam dışarı çıkacaktık biliyorsun, değil mi?”
Sayfa Sayısı: 432
Baskı Yılı: 2015
Dili: Türkçe
Yayınevi: Yabancı


(Not: İndirmek İçin Tıkladığınızda; 5 Saniye Bekleyip Reklamı Geç'e Tıklayıp İndirebilirsiniz)


Amy Bartol Kaçınılmaz Öngörü Serisi 1 pdf indir TIKLA!

1 yorum:

avatar

indiremiyorum yardımcı olabilecek olan var mı?

Bize en büyük desteği yorum yaparak sağlayabilirsiniz.
Ayrıca paylaş butonlarını kullanmayı ve kırık linkleri bize bildirmeyi unutmayın