Pdf Kitaplık

Anna, Kan Giyinmiş Kız - Kendare Blake Pdf Kitap indir
Hemen İndir
Düşünceler zamanla bulanıklaşıp kaybolur ama gözler hiçbir şeyi unutmaz…
Cas Lowood, ihbarlar üzerine hayaletlerin peşine düşerek onları yok eden bir hayalet avcısıdır. Yeni görevi ise, evine adım atan herkesi acımasızca öldüren hayalet Anna Korlov'u yakalamak ve ondan kurtulmaktır.
Anna, Kan Giyinmiş Kız - Kendare Blake Pdf Kitap indir
Fakat Cas bu kez daha önce hiç rastlamadığı türden bir hayaletle karşı karşıyadır. Anna'nın içindeki, insanları öldürme isteğinin nedenini öğrendiğinde onun hayatına ve ölümüne dair sırlarla örülü gerçekleri de su yüzüne çıkarır. Yirmi beşten fazla dile çevrilen ve birçok ödül alan Kan Giyinmiş Kız sizleri doğaüstü fantastik kurgunun romantik öğelerle harmanlandığı sıra dışı bir hikâyeyle tanıştırıyor.
Anna, Kan Giyinmiş Kız - Kendare Blake Pdf Kitap indir 
"Tamamen orijinal, özgün ve eğlendirici bir kitap. Korku türündeki en iyilerin arasında olabilecek kadar harika. Devam kitaplarını da okumayı isteriz."  -Kirkus Reviews- Jane, Los Angeles Havalimanından mümkün olduğunca çabuk çıkmak arzusuyla bagaj teslim yerine doğru hızla ilerledi. Noel’e yalnızca iki gün kalmışken burası hıncahınç doluydu. İyi... kimse onu rahatsız etmeden sessizce içeri girip çıkabilecekti. Beyzbol şapkasıyla aşırı büyük Chanel güneş gözlüğü onu kimliksiz biri yapacaktı. Ya da dış görünüşü, “Ben gizlenen bir ünlüyüm,” diye bağıracaktı. Jane hiçbir zaman saklanmaya can atacağını düşünmemişti ama artık tek istediği buydu. Şu an her zamankinden fazla. 

Sayfa Sayısı: 352
Baskı Yılı: 2014
Dili: Türkçe
Yayınevi: Martı Yayınları


Şifre webcanavari.net
(Not: İndirmek İçin Tıkladığınızda; 5 Saniye Bekleyip Reklamı Geç'e Tıklayıp İndirebilirsiniz)


Anna, Kan Giyinmiş Kız - Kendare Blake Pdf Kitap indir TIKLA!
Bize en büyük desteği yorum yaparak sağlayabilirsiniz.
Ayrıca paylaş butonlarını kullanmayı ve kırık linkleri bize bildirmeyi unutmayın