Pdf Kitaplık

Aşkı Anımsamak - Judith Kuckart Pdf E-Kitap indir
Hemen İndir

Neden aşkı anımsamak, aşkın kendisinden daha güçlü bir duygudur?

Bar tezgâhında dönüp arkasına baktığında Ludwig'in iki gözü birbiriyle hemfikir değil. Birisi derin bir parlaklık içerisinde üzgün, diğeri ölmüş. Sigarasını boş sigara paketine bastırarak söndürüyor ve başını geriye atıyor. Bu hareketi, ölmekte olan bir hayvanın tutukluğunu çağrıştırıyor.
Başıma az daha ne geliyordu, anlatamam, diyor Ludwig.
Aşkı Anımsamak - Judith Kuckart Pdf E-Kitap indir
Ludith Kuckart, sıra dışı bir kadının dokunaklı hikâyesini anlatıyor. Karmaşık dünyasında ne kadar derine inilirse sorular daha da o kadar artıyor ve yanıtları, gerçeklerle istekler arasında gidip gelmeye başlıyor.
Aşkı Anımsamak - Judith Kuckart Pdf E-Kitap indir
Romanın huzursuz başkahramanları derin mevzulara dalıyor; yani aşk, cinsellik, nasyonal sosyalizm, anılar ve bugün etrafında dolanıyor
Aşkı Anımsamak - Judith Kuckart Pdf E-Kitap indir
Baş döndürücü bir okuma deneyimine hazır olun.
Beni, “Anastasia, imzalayacağın şey her ne olursa olsun, her zaman okumalısın,” diye azarladı.
"Christian anlayamadığın şey şu: Ben kimseyle bizim hakkımızda konuşmazdım ki zaten. Kate’le bile. Bu yüzden bir anlaşma imzalayıp imzalamamam önemsiz. Senin için veya... görünüşe bakılırsa konuştuğun avukatın için o kadar önemliyse, tamam o zaman. İmzalarım.”
Bana baktı ve ciddi bir ifadeyle başını salladı.
“İyi bir noktaya parmak bastınız, Bayan Steele.”
İki nüshanın kesik çizgili kısımlarım imzalayıp birini ona geri verdim. Diğerini katlayarak çantama koydum ve şarabımdan büyük bir yudum aldım. Sesim normalde hissettiğimden çok daha cesur çıkmıştı.
“Bu anlaşma, bu akşam benimle sevişeceğin anlamına mı geliyor, Christian?’ Lanet olsun. Bunu gerçekten söylemiş miydim? Ağzı hafifçe aralandıysa da hızla toparlandı.
“Hayır, Anastasia, gelmiyor. Öncelikle ben sevişmem. Beceririm... çok sert. İkincisi halledilecek başka evrak işleri var. Ve üçüncü olarak henüz nasıl bir işe bulaştığım bilmiyorsun. Hâlâ arkana bakmadan kaçabilirsin. Gel, sana oyun odamı göstermek istiyorum.”
Ağzım açık kalmıştı. Çok sert becermek mi? Lanet olsun, kulağa... o kadar seksi geliyordu ki. Ama neden bir oyun odasına bakıyorduk? Kafam karışmıştı.
“Xbox oynamak mı istiyorsun?’ diye sordum. Bir kahkaha attı.(Not: İndirmek İçin Tıkladığınızda; 5 Saniye Bekleyip Reklamı Geç'e Tıklayıp İndirebilirsiniz)


Aşkı Anımsamak - Judith Kuckart Pdf E-Kitap indir TIKLA!
Bize en büyük desteği yorum yaparak sağlayabilirsiniz.
Ayrıca paylaş butonlarını kullanmayı ve kırık linkleri bize bildirmeyi unutmayın