Pdf Kitaplık

Aşk Aşka Karşı - Aysel Aksümer Epub E-Kitap indir
Hemen İndir
Yaşam çizgisinin hatırladıklarıyla başlayan bölümünden itibaren sevgiyi tatmamıştı. Askısından tutulup oradan oraya taşınan bir elbiseydi O! Bu demir askının ucundan o kadar çok tutan kişi vardı ki. İçindeki ruhu ise nedense hiç kimse hesaba katmamıştı.
Aşk Aşka Karşı - Aysel Aksümer Epub E-Kitap indir
Burnu biraz daha küçük olsun! Işık az gelsin yüzüne! Sağa baksın ama yüzü hafif yana yatık dursun! Biraz da gölge vereyim, diyen bir ressamın çalışması değil ki yüzü! Yıllardır burnunun kapladığı alanın dışına çıkamamıştı dudakları. Ama kimin umurundaydı bu! Aşk Aşka Karşı - Aysel Aksümer Epub E-Kitap indir
Bir kaç cılız söz düellosundan sonra otobüs tekrar sessizliğe gömüldü.
Pınar, koyu kestane rengi saçlarına itinayla atkuyruğu yapmıştı. Ancak, birkaç durak sonra arkasından geçenlerin dirsek darbeleriyle saçı bozulmuştu. İncecik bedenine giydiği çiçek desenli basma elbisesine rağmen terliyordu. Çantasından zor bela bir selpak mendil çıkardı. Küçücük burnunun üstündeki ter baloncuklarını, elindeki mendille söndürüyordu.  

Nihayet ineceği durağa gelmişti. Minyon vücudu sayesinde kolayca aralardan geçerek orta kapıya ulaşmıştı. Fakat kolu bir türlü düğmeye uzanamıyordu. Neyse ki birisi onun yerine basmıştı. 

İndiğinde derin bir nefes aldı. Alnındaki teri, elinin tersiyle sildi. "Allah’a şükür" bugün de geldim” diye içinden geçirdi. Dudaklarında tatlı bir tebessüm oluşmuştu. 
Aşka Karşı - Aysel Aksümer Epub E-Kitap indir
    Şirkete geldiğinde, yüzüne vuran klimanın serinliğiyle derin bir oh çekti. Az sonra yoğun iş temposuna başlayacak ve o mis kokulu halinden eser kalmayacaktı.  

Pınar, avucunda buruşturduğu mendili eliyle cebine itiverdi. Elbisesini öne doğru çekiştirerek göğüs bölgesine tüm gücüyle üfledi. "Aman Allah’ım bugün ne kadar da sıcak değil mi?" dedi güvenlik görevlisine.
 Aşka Karşı - Aysel Aksümer Epub E-Kitap indir
Selahattin, iri yarı vücuduyla heykel gibi duruyordu. İki elini, belinin arkasında birleştirmiş, bacaklarını yana doğru hafif açmıştı. Asık suratlıydı. Tok sesiyle "evet öyle" dedi. Aşka Karşı - Aysel Aksümer Epub E-Kitap indir

Pınar, omzuna yapışan çantasını, danışma masasının üzerine un çuvalı gibi bıraktı. Hemen sol taraftaki madeni dolabın kapısını açtı. Üst rafa ayak parmaklarının üzerinde yükseldi. Birbirine birleştirilmiş topak halindeki anahtarları alarak arkasını döndü. Kaşlarını çatarak sitem etmeye başladı.  


(Not: İndirmek İçin Tıkladığınızda; 5 Saniye Bekleyip Reklamı Geç'e Tıklayıp İndirebilirsiniz)


Aşk Aşka Karşı - Aysel Aksümer Epub E-Kitap indir TIKLA!
Bize en büyük desteği yorum yaparak sağlayabilirsiniz.
Ayrıca paylaş butonlarını kullanmayı ve kırık linkleri bize bildirmeyi unutmayın