Pdf Kitaplık

Attolya Kraliçesi - Megan Whalen Turner pdf indir
Hemen İndir

Kraliyet Hırsızı Gen, ülkesi Eddis'e dönmüştür dönmesine ama bir parçasını Attolya'da bırakarak... Attolya kraliçesi canını bağışlamış olsa da ondan en değerli şeyini, hünerini, almıştır. Ama o Eugenides'tir, adını hırsızların tanrısından almıştır ve çalamayacağı hiçbir şey yoktur, tek elle bile. Ve bu kez çalacağı değerli bir taştan, büyük bir hazineden çok daha fazlasıdır: Bir adamı çalacaktır, bir kraliçeyi, barışı…
Attolya Kraliçesi - Megan Whalen Turner pdf indir
Fantastik bir dünyanın sıra dışı kahramanı Gen, Kraliyet Hırsızı olarak başladığı maceralarına şaşırtıcı sürprizlerle devam ediyor; şimdi çok daha güçlü, cüretkâr ve de hünerli…
Attolya Kraliçesi - Megan Whalen Turner pdf indir
Yazar Hakkında:Hırsız'la, Newberry Honor Book Ödülü kazanan yazar ailesiyle birlikte Ohio'da yaşamakta.
Attolya Kraliçesi - Megan Whalen Turner pdf indir
"Turner'ın hikâyeciliği öylesine sağlam ki, okuyucular, Gen'in bir sonraki macerasını iple çekecek." -Publishers Weekly 
Pekâlâ, bu konuda ne yapabileceğimize bir bakalım.” Sesi yumuşak ve meydan okuyucu, enfes bir şehvet tehdidiydi. Kot pantolonunun düğmelerini hiç telaşsız çözüp pantolonunu yavaşça indirirken gözleri üzerimden bir an olsun ayrılmadı. Üzerime eğildi ve iki ayak bileğimi tutarak bacaklarımı hızla araladı ve bacaklarımın arasına doğru emekledi. Üzerime eğildi, ihtiyaçla kıvranıyordum.
“Kıpırdama,” diye mırıldandıktan sonra, eğilip bacaklarımın içlerini öptü. Öpücükleri daha yukan, külotumun ince, dantel kumaşına kadar aralıksız devam etti.
Ah... Kıpırdamadan duramıyordum. Nasıl kıpırdamazdım ki? Altında kıvranıyordum.
“Hareketsiz durman konusunda biraz çalışmamız gerekecek, bebeğim.” Öpücükleri karnıma tırmandı ve dili göbek deliğime daldı. Kuzeye doğru yol almaya devam ediyor, bedenimi öpücüklere boğuyordu. Tenim yanıyordu. Kıpkırmızı olmuştum, çok sıcak ve çol. soğuktu.
Tırnaklarımı altımdaki çarşafa geçirmiştim. Yanıma uzandı ve eli kalçama, belime ve göğsüme doğru çıktı. Bana tepeden bakarken yüzünde anlaşılmaz bir ifade vardı. Yavaşça memelerimi kavradı.
“Avuçlarıma tam uyuyorsun, Anastasia,” diye mırıldandı ve işaret parmağını sutyenimin kupuna takıp yavaşça aşağı çekerek mememi özgür bıraktı. Ama sutyenin baleni ve kup kısmının kumaşı mememi yukan doğru itiyordu. Parmağı diğer mememe kaydı ve aynı işlemi tekrarladı. Sabit bakışları altında memelerim şişmiş, meme uçlanm sertleşmişti. Kendi sutyenimle bağlanmıştım.
Hayranlık dolu bir sesle, “Çok hoş,” diye fısıldayınca, meme uçlanm daha da sertleşti.
Mememe yavaşça üflerken, elini diğer meme kaychrdı. Başparmağıyla meme ucumu kıvmp uzattı. Kaşıklanma kadar hissettiğim tatlı bir 
Attolya Kraliçesi - Megan Whalen Turner pdf indir
Sayfa Sayısı: 328
Baskı Yılı: 2010
Dili: Türkçe
Yayınevi: Karakedi Yayınları


(Not: İndirmek İçin Tıkladığınızda; 5 Saniye Bekleyip Reklamı Geç'e Tıklayıp İndirebilirsiniz)


Attolya Kraliçesi - Megan Whalen Turner pdf indir TIKLA!
Bize en büyük desteği yorum yaparak sağlayabilirsiniz.
Ayrıca paylaş butonlarını kullanmayı ve kırık linkleri bize bildirmeyi unutmayın