Pdf Kitaplık

Barbara Scott - Aşk Yemini Pdf kitap indir
Hemen İndir

Barbara Scott - Aşk Yemini Pdf kitap indir

57b0107a-07c1-4dce-9d7c-cbe97ed33ab2-1
Rüyalarınıza giren ve âşık olduğunuz adam, bir anda size evlenme teklif etseydi ne yapardınız?
Morgan, Daniel'i tiyarto sahnesinde görür ve ona aşık olur. Daniel o kadar yakışıklı ve karizmatiktir ki Morgan aşık olduğu bu adamı hayal ederek yaşar ve onu bir türlü aklından çıkaramaz. Fakat hayat Morgan'ın hayal ettiği gibi geçmez ve Morgan, Daniel'i bir anda kayeder. Aradan geçen zamanda Daniel'i arasa da bulamaz; fakat tam Daniel'i bulmaktan ümidini kesmek üzereyken kader bir anda sevdiği adamı tekrar karşısına çıkarır. Daniel, Morgan'la tanıştıktan sonra ona evlilik teklifi yapar ve bir anda rüyalarında yaşatıp aşık olduğu adamla kendisini nikah masasında bulan Morgan adeta mutluluktan uçmaktadır.
Barbara Scott - Aşk Yemini Pdf kitap indir
Peki Morgan hayal ettiği mutluluğa sahip olabilecek mi? Hiç tanımadığı bu adamın geçmişi peşlerini bırakacak mıydı? Daniel'in ölen eski eşinin gizemli ilişkileri başlarına neler açacaktı?
Sıra dışı bu aşk hikayesi sizi o kadar etkileyecek ki uzun süre bu kitabın büyüsünden kurtulamayacaksınız.
Evlilik en güç sanattır, oysa biz onu ne kolay başarırız...
Barbara Scott - Aşk Yemini Pdf kitap indir
Jane iç geçirdi ve iki ufak kız kardeşinin arasına sıkışftğı kanepede geriye yaslandı. On altısında olan Lacie sağ tarafında oturuyordu ve uzaktan kumandaya hâkimdi. On dördündeki Nora, sol tarafindaydı ve içinde peynir aromalı patlamış mısır olan devasa bir kâseye sarılıyordu. Noel gecesiydi ve üç kız salonda oturmuş, Los Angeles Şekeri bölümlerini peş peşe izliyorlardı. Lacie yle Nora, birinci sezonun şimdiye kadarkİ tüm bölümlerini 1 iVoya kaydetmişler ve şimdi de onu pek çok detay için sıkıştırırlarken Jane’i aralarına oturtmuşlardı.
“Evet, bu Paolo,” dedi Jane, en çok da o randevuyu yeniden yaşamak zorunda olmamayı dileyerek Aralanndaki kimya sıhrdı... Jane’in önceki gece Madisonın evinde fazlaca eğlenmesi ve eve dönüş yolunda kusması işleri daha da beter hale getirmişti. “Hayır, ikinci randevu olmadı.”

Sayfa Sayısı: 368
Baskı Yılı: 2011
Dili: Türkçe
Yayınevi: NoktaKitap(Not: İndirmek İçin Tıkladığınızda; 5 Saniye Bekleyip Reklamı Geç'e Tıklayıp İndirebilirsiniz)


Barbara Scott - Aşk Yemini Pdf kitap indir TIKLA!
Bize en büyük desteği yorum yaparak sağlayabilirsiniz.
Ayrıca paylaş butonlarını kullanmayı ve kırık linkleri bize bildirmeyi unutmayın