Pdf Kitaplık

Bazıları Kalbini Dinler - Victoria Van Tiem Pdf Kitap indir
Hemen İndir

Bir ses böler tüm düşüncelerini. Bir ses. Ne cılız ne de susacak gibi. Umutsuzluğun sessizliğine eşlik ederken o hep konuşur! "Vazgeçme!" Olmaz, dersin. "Olur!" İstemiyorum, dersin. "İstiyorsun!" Sus, dersin. Sadece sus.
Tüm örselenmişliğine inat son çırpınışıdır yüreğinin sana söylediği. Bin defa söyler: Beni dinle Milyon defa: Asla aşktan vazgeçme. Son kez atacağını bilse bile: Onu seviyorsun.
Bazıları Kalbini Dinler - Victoria Van Tiem Pdf Kitap indir
"Bazıları Kalbini Dinler bir kitaptan çok daha fazlası. Aşk, tutku ve tercihlerle ilgili bir hikâye… Kısacası hayatın ta kendisi. Okurken hem güldüm hem de gözyaşlarıma hâkim olamadım. Şiddetle tavsiye ediyorum."
-The Romance Reviews-  Bazıları Kalbini Dinler - Victoria Van Tiem Pdf Kitap indirSam artık en azından bütün hikâyeyi biliyordu Jane m bazen gece geç saatlerde Jesse hakkında telefonda konuştuğu Hannah da. Hannah nın itirafından beri arkadaşlıkları çok daha gerçek bir hal almıştı. Braden la konuşabilmeyi dilerdi fakat onunla durumlarının şu an ne olduğundan emin değildi ve işleri daha da karıştırmak istemiyordu. Braden la onun kendisini eve getirdiği geceden beri konuşmamıştı, gerçi Braden ona birkaç kez, iyi olduğundan emin olmak için mesaj atmıştı. Bazıları Kalbini Dinler - Victoria Van Tiem Pdf
Sayfa Sayısı: 384
Baskı Yılı: 2015
Dili: Türkçe
Yayınevi: Parodi Yayınları
(Not: İndirmek İçin Tıkladığınızda; 5 Saniye Bekleyip Reklamı Geç'e Tıklayıp İndirebilirsiniz)


Bazıları Kalbini Dinler - Victoria Van Tiem Pdf Kitap indir TIKLA!
Bize en büyük desteği yorum yaparak sağlayabilirsiniz.
Ayrıca paylaş butonlarını kullanmayı ve kırık linkleri bize bildirmeyi unutmayın