Pdf Kitaplık

Ben, Mona Lisa - Jeanne Kalogridis pdf indir
Hemen İndir

Tehlikeli derecede baştan çıkartıcı tutkulu bir kadın.

Aşk, İhtiras,İhanet
Kalogridis, okurlara ortaçağın karanlık entrikaları içinde kaybolacağı nefis bir tarihi roman ziyafeti sunuyor.
Ben, Mona Lisa - Jeanne Kalogridis pdf indir
Ortaçağın en karanlık ve kasvetli döneminin yaşandığı 1478 yılının Nisan ayında Floransayı yöneten Medici hanedanının reisi Lorenzo de Medicinin erkek kardeşi yakışıklı genç Giuliano de Medici, dünyaca ünlü görkemli Duomo katedralinde suikasta kurban gider. Korkunç cinayet şehirde büyük bir şok yaratmış ve etkisi dönemin ünlü ressamı Leonardo da Vinciden heykeltıraş Michelangeloya ve şehrin önde gelen yün tüccarının olağanüstü güzellikteki kızı Madonna Lisaya kadar uzanmıştır.
Ben, Mona Lisa - Jeanne Kalogridis pdf indir
Hemen cevap vermedim. Jason Dorsey’nin güvensiz olması veya bir şeyden korkması bana saçma geliyordu. Hiçbir zaman tereddüt etmez, kendini sorgulamazdı. Her zaman kendinden emin gibiydi. Kendini kontrol ediyor ve kendine güveniyordu. Kim olduğunu ve iyi olduğu yönlerini biliyordu. İnsanların onu sevdiğini biliyordu. Ben hariç tabii.
“Belki de,” dedim. “Neyse konumuza geri dönelim. Beni arama fikri nerden geldi aklına?”
Jason koltuğunda kıpırdandı. “NelFlerin evine gitmiştim ki telefon çaldı. Kyle olduğunu sanıp cevap verdim, ekranda onun adı yazıyordu. Ama konuşan Nell’di, randevunun gerçekleşmeyeceğini söylüyordu. Sanırım Nell ve Kyle tartışmışlar. Bu da birbirlerine ait olduklarının farkına varmalarını sağlamış. Ya da o tip aşırı duygusal bir şey işte. Bilemiyorum. Tüm bildiğim, üzüldüğüm. Anlatabiliyor muyum?” Bana baktı, sonra kafasını çevirdi. Sanki onu utandıracak bir şey söylemek üzere gibiydi. “Sonra Nell bana sana çıkma teklifi etmemi söyledi. Kayıtlara geçsin diye söylüyorum, aynen bu tepkiyi vereceğini ona söyledim. Ama o, ‘Yok ya, sen ona olanları anlat yeter. Sorun etmez o,’ der gibiydi. Yani, ‘Nell beni ekti, aa neden Becca olmasın, o da en az Nell kadar iyi,’ diye düşünmedim.”
Derin bir nefes aldım. Ben de tam olarak böyle hissetmiştim. “Düşünmedin mi? O zaman ne düşündün?”
Jason cevap vermedi. Beş dakikalık rahatsız edici bir sessizlikten sonra Jason kamyoneti Bravo’nun önündeki boş bir yere park etti. Kamyonetten indi, kapımı açtı. Restoranın kapısını da tabii. Elini belime koyunca kalbim duracak sandım. Beni restoranın iç kapısına doğr
Onu kızdırmaya çalışarak, “Korktuğunu kabul ediyorsun yani?” diye sordum. Ben, Mona Lisa - Jeanne Kalogridis pdf indir Bana ters ters baktı. “Tabii ki ediyorum. Ama yine de çıkma teklifi ettim. Biliyorsun, cesaret bu demektir: korkuna rağmen o şeyi yapmak. En azından babam bana böyle öğretti ve bana da doğru geliyor.” Babasından bahsedince yüzü karardı ve direksiyonu tutan eli yumruk haline geldi. “Ama evet, ona çıkma teklifi ederken korkuyordum. Hatta titriyordum.
Ben, Mona Lisa - Jeanne Kalogridis pdf indir
Sayfa Sayısı: 464
Baskı Yılı: 2009
Dili: Türkçe
Yayınevi: Pegasus
(Not: İndirmek İçin Tıkladığınızda; 5 Saniye Bekleyip Reklamı Geç'e Tıklayıp İndirebilirsiniz)


Ben, Mona Lisa - Jeanne Kalogridis pdf indir TIKLA!
Bize en büyük desteği yorum yaparak sağlayabilirsiniz.
Ayrıca paylaş butonlarını kullanmayı ve kırık linkleri bize bildirmeyi unutmayın