Pdf Kitaplık

Beni Yine Sev - Katie Cotugno PDf E-Kitap indir
Hemen İndir

Bildiğim Ama Her Nasılsa Unuttuğum Bir Şarkı Gibiydi
Beni Yine Sev - Katie Cotugno PDf E-Kitap indir
ÖNCE
Reena Montero, kendini bildi bileli Sawyer LeGrande'a âşıktı. Nefes almak kadar doğal ve zaman gibi sonsuzdu aşkı. Sawyer ise, Reena'nın varlığını bile fark etmiyordu. Ya da Reena öyle sanıyordu. Sawyer, hiç umulmadık bir anda umutsuz âşık Reena'nın karşısına çıktı ve iki genç, çalkantılı bir ilişkiye başladı. Sawyer, günün birinde yaşadıkları küçük kasabayı, kimseye veda etmeden terk ettiğinde, arkasında yıkılmış -ve hamile- bir kadın bırakacaktı.
Beni Yine Sev - Katie Cotugno PDf E-Kitap indir
SONRA
Aradan neredeyse üç yıl geçmişti. Reena'nın hayatında yeni bir aşk vardı artık: Kızı Hannah. Genç kadın, Sawyer'sız bir yaşama alışmış ve sürprizlerle dolu hayatıyla baş etmenin bir yolunu bulmuştu. Ancak Sawyer'ın dönüşü de gidişi gibi zamansızdı. Reena hayatında onunla ilgili hiçbir şey istemiyordu. Ama Sawyer'ın dönmesiyle birlikte içinin kıpır kıpır olmadığını söylerse de yalan söylemiş olurdu. Yaşanan onca hayal kırıklığından sonra, Reena, ilk aşkına yeniden âşık olabilir miydi?
Beni Yine Sev - Katie Cotugno PDf E-Kitap indir
"İnsana kendini uzun süre harika hissettiren romanlar vardır. Beni Yine Sev o romanlardan biri. Muhteşem."
-Carolyn Mackler, The Future of Us'ın Ortak Yazarı-
Beni Yine Sev - Katie Cotugno PDf E-Kitap indir
"Beni Yine Sev müthiş bir roman. Bu kitaba hayran oldum. Sanki bir hız treni sizi en tepelere çıkarıyor ve inerken, âşık olmuşsunuz gibi mideniz karıncalanıyor. Yazarın dili de tıpkı anlattığı aşk gibi sıcak."
-Siobhan Vivian, The List'in Yazarı- Fransız romanı hakkındaki edebiyat dersinin mevcudu azdı, yaklaşık on beş kişilerdi. Scarlett öğrencilerin çoğunu tanımıyordu. Kollarında detaylı dövmeler olan ve dersin başında ona üzerinde, realite programlan fahişeler içindir, yazan bir not uzatmış kız (Vi-vian mıydı?) dışında. Hoş. Ayrıca yanında oturan, Scarlett’ın kendi kafasında Sörfçü Çocuk diye etiketlediği ve hiçbir neden olmadan sürekli ona yanaşıp çekime girmeye çalışan çocuk vardı. Geçen hafta Scarlett’a oyuncu olmak istediğini itiraf etmiş ve onu PopTV yapımcılarıyla tanıştırabilir mi diye sormuştu. Ve belki menajeriyle. Beni Yine Sev - Katie Cotugno PDf E-Kitap indir
Sayfa Sayısı: 345
Baskı Yılı: 2015
Dili: Türkçe
Yayınevi: Artemis Yayınları(Not: İndirmek İçin Tıkladığınızda; 5 Saniye Bekleyip Reklamı Geç'e Tıklayıp İndirebilirsiniz)


Beni Yine Sev - Katie Cotugno PDf E-Kitap indir TIKLA!
Bize en büyük desteği yorum yaparak sağlayabilirsiniz.
Ayrıca paylaş butonlarını kullanmayı ve kırık linkleri bize bildirmeyi unutmayın