Pdf Kitaplık

Benimle - Jasinda Wilder Pdf E-Kitap indir
Hemen İndir
Benimle - Jasinda Wilder Pdf E-Kitap indir
üstü kapalı olmayan bir şekilde hatırlatarak, onun gücünü tüketmişlerdi. Sezonun geri kalan birkaç bölümü boyunca Scarlett’ın bozamayacağı bir sözleşme. Ondan sonrası içinse... emin değildi. Program onun nezdinde berbattı ve muhteşem (bedava) daireleri de özel hayatının istila edilmesine ve diğer bütün sinir bozucu şeylere değmiyordu. O ve Jane 101. Sokaktaki sıçan deliklerine memnuniyetle geri taşınabilirlerdi. Yani, en azından o yapabilirdi. Jane ın bugünlerde programla ilgili ne hissettiğinden emin değildi.
Tahmin ediyordu ki bu, Trevor’ın onun sahnelerini düzenleme biçimi açısından kusursuz olacaktı... sessiz, hoş kız ve onun sessiz, hoş ailesi. Benimle - Jasinda Wilder Pdf E-Kitap indir Seni ne kadar çok sevdiğimi görüyor musun, Janie? diye düşündü Scarlett soğuk bir şekilde.
Durumu daha da beter yapan şey, anne babasının kamera karşısında nasıl davranılacağına dair, belli ki hiçbir fikirlerinin olmayışıydı. Gerçi bu konuda Scarlett onların halinden anlıyordu. Sekiz kişilik bir ekip evinizde (ya da Aspende kiraladığınız dairede) mobilyalarınızın yerlerini değiştirirken, pencerelerinizi kâğıda kaplarken ve ileri teknoloji ürünü ekipmanlarıyla ortalıkta gezinirken, normal davranmaya çalışmak (yani, Harpların olabileceği kadar “normal”) gerçeküstüydü. Sonra da her sözünüzü ve hareketinizi gelecek nesiller için kaydediyorlardı... en azından Trevor onları düzenlerken kadedinceye dek. Benimle - Jasinda Wilder Pdf E-Kitap indir 
Sayfa Sayısı: 392
Baskı Yılı: 2014
Dili: Türkçe
Yayınevi: Pena Yayınları
 
 
 
 
 
Pdf indir  /   Alternatif   /==/  Epub İndir  /  Alternatif
(Not: İndirmek İçin Tıkladığınızda; 5 Saniye Bekleyip Reklamı Geç'e Tıklayıp İndirebilirsiniz)


Benimle - Jasinda Wilder Pdf E-Kitap indir TIKLA!
Bize en büyük desteği yorum yaparak sağlayabilirsiniz.
Ayrıca paylaş butonlarını kullanmayı ve kırık linkleri bize bildirmeyi unutmayın