Pdf Kitaplık

Beşinci Çocuk - Doris Lessing Pdf Kitap indir
Hemen İndir

Harriet ve David Lovatt çifti için sdakat, aşk, aile yaşamı gibi kavramların 1960'larda bile modası geçmemiştir. Evlenirler. Çocuklarıyla huzur dolu bir yaşam sürdürürler. Ama beşinci çocuklarının doğmasıyla yeryüzündeki cennetleri yıkılacaktır.

Beşinci Çocuk - Doris Lessing Pdf Kitap indir

Beşinci Çocuk'la Doris Lessing, kendisi için yeni bir kurmaca alanında gezinmektedir: Son kelimesine kadar heyecanla okunan çağdaş bir korku öyküsü..
Aristokratlar, evet... tavşanlar gibi üreyebilirler, doğal sayılır bu, ama onların buna yetecek paraları vardır. Yoksullar da çok çocuk yapabilir, yarısı ölür gider, bu da doğal sayılır. Ama bizim gibiler, ara yerde kalanlar, biz düşünüp taşınarak çocuk yapmak zorundayız, onlara bakabilelim diye. (sf .20)
Beşinci Çocuk - Doris Lessing Pdf Kitap indir
Anlayışlı. İyi kalpli. Kelimeler boğazına takılıp âdeta tıkanmasına neden oldu. Yine de Madison Jane’in yeni düzenlerinden şüphe duymasını istemiyordu; o ve incir ağacı ve bütün ıvır zı-vırları, Madison ın stilinin önünü kapasa bile. Ayrıca dün Trevor aramış, “bunu yapmak zorunda” hissediyorsa, Scarlett hakkın-daki düşüncelerini Jane’e söylemekten kendini alıkoymamasını söylemişti. Beşinci Çocuk - Doris Lessing Pdf Kitap 


(Not: İndirmek İçin Tıkladığınızda; 5 Saniye Bekleyip Reklamı Geç'e Tıklayıp İndirebilirsiniz)


Beşinci Çocuk - Doris Lessing Pdf Kitap indir TIKLA!
Bize en büyük desteği yorum yaparak sağlayabilirsiniz.
Ayrıca paylaş butonlarını kullanmayı ve kırık linkleri bize bildirmeyi unutmayın