Pdf Kitaplık

Beyzbol Takımı 2 - Yalancı Sevda Pdf indir
Hemen İndir

Heat beyzbol takımının oyuncusu Wade O'Riley'in kötü çocuk imajı, takımın ateşli basın sorumlusu Samantha McNead tarafından düzeltilmelidir. Bir sene önce aralarında geçenleri henüz unutmaya başlamışken, takımın iyiliği için yapmaları gereken çok önemli bir şey olduğunu öğrenirler: sevgili rolü oynamak!
Beyzbol Takımı 2 - Yalancı Sevda Pdf indir
Wade alkolik bir babayla, Sam ise kariyerini tehlikeye atmaya çalışan sorumsuz bir kardeşle uğraşmaktadır. Sam aniden gelişen olaylar zinciri nedeniyle küçük bir çocuğa bakıcılık yapmaya çalışırken, Wade de yıllardır görmediği alkolik babasını bir anda evinin salonunda bulur! Tüm bunlar olurken basına ve neredeyse tüm insanlara karşı oynadıkları sevgili rolü, onların biraz rahat nefes almasına yardımcı olacaktır... Ancak bir sorun vardır; aralarındaki karşı konulamaz çekim, tutku ve ilk kez tattıkları aşk, ilişkilerini bir oyun olmaktan çıkarmaya başlamıştır!
Beyzbol Takımı 2 - Yalancı Sevda Pdf indir
Ertesi gün okula gittiğimde çok gergindim. Babamın işten eve erken gelip beni hırpalamasının da pek yardımı dokunmamıştı tabii. Kaburgalarımdaki ve sırtımdaki çürüklerle antrenman bugün zor geçecekti ama artık alışmıştım. Babam bunun beni güçlendirdiğini söylerdi. Benim iyiliğim için olduğunu söylerdi. Aslında bir bakıma haklıydı. Bunlar beni güçlendirmişti.
Oyunda girdiğim hiçbir ikili mücadele onun yumruklan kadar yakmıyordu canımı. Dördüncü derste Batı Medeniyeti’nde ve beşinci derste ABD Tarihi’nde Nell ile aynı sınıftaydık. Hamlemi iki ders arasında yapmayı pianiiyordum. Dolabına kadar onunla birlikte yürüyecek ve kitaplarımızı değiştirirken ona çıkma teklifi edecektim. Bayan Hasting’in birinci kattaki sınıfının önünde durdum ve Nell’in gelmesini bekledim. Malcolm beni yan tarafımdan yakalayıp kahverengi omzunu çürüklerden birine geçirince yüzümü buruşturmamak için dudağımı ısırmak zorunda kaldım. Kendimi zorlayarak güldüm ve ondan kurtuldum. Hippi Nöbetçi Öğretmen Neşeli Harry yanımızdan geçene ve neşeli bir şekilde, “Ayrılın sizi gidi serseriler,” diye seslenene kadar güreştik. Beyzbol Takımı 2 - Yalancı Sevda Pdf indir Neşeli Harry herkesin arkadaşıydı. Uzun kabarık saçlarıyla, kirli sakalıyla ve yuvarlak gözlükleriyle John Lennon’a benziyordu. Altmışlı yıllarda çok uyuşturucu kullanmıştı ve o zamanda beri zihinsel olarak bıraktığı da söylenemezdi. Müdür Bowman m kardeşiydi. Kendi halinde, herkese karşı aşırı derecede nazik biriydi ve daima gülümserdi. Kimseden bir şeyi iki kere istemek zorunda kalmamıştı çünkü en sert kabadayılar bile Harry’yi severdi.
“Ee, dersten sonra mı yapacaksın?” Malcolm işaretparmağı ile ortaparmağı arasında üçe katlanmış bir yüzlük tutarken kendinden emin bir şekilde sordu.
Paraya uzandım ama hemen çekti. “Evet,” dedim. “Dördüncü dersle beşinci ders arasında dolapların oralarda ol.” Beyzbol Takımı 2 - Yalancı Sevda Pdf indir
Kaburgalarımın üstünde ve sırtımda üzüm büyüklüğünde mor-sarı bir çürüğün oluştuğu yeri ovaladım. Malcolm da omzuyla aynı yere vurmuştu.
Arkamdan Kyle’m sesi geldi. “Baban yine mi seninle dalaştı?” Annem dışında babamın beni dövdüğünü bilen tek kişi Kyle’dı. Ona da kimseye söylememesi için söz verdirmiştim.
Söylemenin bir fiıydası olmuyordu. Babam kasabamızdaki polis biriminin başıydı. Raporları ortadan kaldırır, bu işe bulaşmaya kalkan sosyal hizmet uzmanlarını korkuturdu. Daha önce de olmuştu. Sekizinci sınıfta karnımdaki morluğun babam yüzünden olduğunu beden eğitimi öğretmenine söyleme hatasını yapmıştım. O da sosyal hizmet uzmanına başvurmuştu. Beden eğitimi öğretmeni bir hafta içinde başka bir bölgeye gönderildi. Sosyal hizmet uzmanıysa kovuldu.
Sayfa Sayısı: 336
Baskı Yılı: 2013
Dili: Türkçe
Yayınevi: Nemesis Kitap(Not: İndirmek İçin Tıkladığınızda; 5 Saniye Bekleyip Reklamı Geç'e Tıklayıp İndirebilirsiniz)


Beyzbol Takımı 2 - Yalancı Sevda Pdf indir TIKLA!
Bize en büyük desteği yorum yaparak sağlayabilirsiniz.
Ayrıca paylaş butonlarını kullanmayı ve kırık linkleri bize bildirmeyi unutmayın