Pdf Kitaplık

Bir Avuç Aşk - Brenda Joyce Pdf E-Kitap indir
Hemen İndir
TUTSAK EDİCİ, GÜÇLÜ BİR AŞK İÇİN NASIL BİR DEĞER BİÇERSİNİZ?
"Denizlerin belası" olarak ün salmış Britanya Kraliyet Donanması Kaptanı Devlin O'Neill, babasını vahşice öldüren Kont'tan intikam alma arzusuyla yanıp tutuşmaktadır. Malını mülkünü elinden aldığı Eastleigh Kontu'nu neredeyse tamamen yıkıma uğratmış olmasına rağmen, son büyük darbeyi indirmek için doğru zamanı kollamaktadır. Kont'un güzeller güzeli Amerikalı yeğeni ortaya çıkınca gerçek bir intikam fırsatı yakalamış olur.
Bir Avuç Aşk - Brenda Joyce Pdf E-Kitap indir
Virginia Hughes doğup büyüdüğü ve büyük bir sevgiyle bağlı olduğu çiftliği Yaban Gülü'nü borçlarından kurtarmaya kararlıdır. Amcasının, gerekli parayı kendisine vereceği ümidiyle İngiltere'ye doğru tek başına yola koyulur. Ancak yolun yarısında Devlin O'Neill tarafından kaçırılır. Genç ve güzel Virginia, fidye elde etmek için tehlikeli bir oyuna girişen Devlin'in soğuk ve çıkarcı kalbini de ateşe atmak üzeredir.
Bir Avuç Aşk - Brenda Joyce Pdf E-Kitap indir
"Brenda Joyce destansı karakterleriyle okuyucunun en derin duygularına hitap eden, baştan çıkarıcı öyküler yazıyor ve onu bir okumaya başlayan sürekli daha fazlasını istiyor."
-Romantic Times Book Reviews
Bir Avuç Aşk - Brenda Joyce Pdf E-Kitap indir
"Brenda Joyce'un romanı ipek gibi akıcı! Güçlü, davetkâr ve duygusal anlatımı çok yoğun!"
-Literary Times
Trevor, Los Angeles göğünün, ofis penceresinden görünen ışıltılı parçasına uzun uzun bakarak sandalyesine yaslandı. Bu manzaradan hiç bıkmazdı. Sisli göğü ve pis sokaklarıyla kasvetli Los Angeles şehir merkezinin böyle güzel bir şeye dönüşmesini seyretmeye bayılıyordu.
Aynı manzaranın, ayn iki zamanda bu kadar farklı görünmesi acayipti. Ancak bu Trevor’ın anlayabileceği bir şeydi. Onun yaptığı şey de buydu. Anları yakalıyordu. Ve en iyilerinin, bu manzara gibi, beklemeye değer olduğunu biliyordu.
Geçen haziran, tam Los Angeles Şekeri fikri aklına geldiği anda bu manzaraya bakıyordu. Onun bir özelliği -albenisi, eneıjisi, verdiği sonsuz olasılıklar hissi- Trevor’la konuşmuş ve ona, bu sıradışı şehrin fonu üzerinde sıradan kızların hayadanm takip eden bir program yaratma fikrini ilham vermişti.
O anı ve o zamandan beri olup biten her şeyi düşündü. Eylül ayındaki ilk çekimden başlayarak, prodüksiyonda “görünmez el” yaklaşımını sürdürmeyi arzu etmişti. Ne de olsa bu, realite programıydı ve Trevor onu gerçek tutmak istiyordu. Bu diğer programlarında her zaman işe yaramamıştı ama bunun farklı olmasını istiyordu.
Ancak işlerin kontrolden çıkabileceği bütün durumları hesaba katmamıştı... onun kontrolünden çıkabileceği. Jane ve Braden. Scarlett ve Liam. Ve Jesse’nin votka şişesinin içine hızla batışı. Elbette Jesse her zaman içici biri olmuştu. Fakat bu seferki düşüşünün eşi benzeri yoktu.
Sayfa Sayısı: 624
Baskı Yılı: 2011
Dili: Türkçe
Yayınevi: Pegasus
Bir Avuç Aşk - Brenda Joyce Pdf E-Kitap indir
(Not: İndirmek İçin Tıkladığınızda; 5 Saniye Bekleyip Reklamı Geç'e Tıklayıp İndirebilirsiniz)


Bir Avuç Aşk - Brenda Joyce Pdf E-Kitap indir TIKLA!
Bize en büyük desteği yorum yaparak sağlayabilirsiniz.
Ayrıca paylaş butonlarını kullanmayı ve kırık linkleri bize bildirmeyi unutmayın