Pdf Kitaplık

Christie Silvers - Alex Fiona 3 - Sıradışı Pdf Kitap indir
Hemen İndir

Serinin son kitabı olan sıradışında Fiona ve Alexi yeni maceralar beklemektedir. İkili, bebeklerini almaya gelen yabancıyla yüzleşir. Vampirler için bu bebek büyük bir öneme sahiptir. Tam ihtiyaç duydukları bir anda hayatlarına giren bir kadın ve onun yardımıyla verdikleri amansız mücadele!

Christie Silvers - Alex Fiona 3 - Sıradışı Pdf Kitap indir
Herşeyden daha önemlisi ise herkesin sırrını barındıran bir kitap ve buna göre şekillenen bir topluluk! Geçmişten gelen bir emir onları mücadeleden vazgeçirecek mi? Fiona ve Alex tüm vampir türünün efendisi ile karşılaşmaya hazır mı?
Christie Silvers - Alex Fiona 3 - Sıradışı Pdf Kitap indir Anahtarım bulmak için pembe ve altın rengi Prada el çantasını yoklarken Madison esnedi. Saat neredeyse sabahın beşiydi ve içeri girip ince askılı pembe elbisesinden kurtulmak ve yatağa girmek için sabırsızlanıyordu.
Uzun bir gece olmuştu ama buna fazlasıyla değmişti. De-rek, Tokyo’dan gelen ve uzun saadere dek eğlenmeyi seven bazı kodaman müşterileri eğlendirme bahanesiyle birkaç saat uzaklaşmayı başarabilmişti. Beverly Hills Hotel’de bir suit tutmuşlar, bir şişe şampanyayla muhteşem bir oda servisi menüsü almışlardı. Geçen hafta Jane m sokak köpeğinin, (Madison m birkaç çift favori ayakkabısının yanı sıra) Derek’in en sevdiği iki sandalyeyi mahvetmesi hakkında ettikleri kavgayı neredeyse telafi etmişti bu. Elbette Madison ın, hayvanın barınağa geri gitmesinden daha çok istediği bir şey yoktu.
Sayfa Sayısı: 240
Baskı Yılı: 2013
Dili: Türkçe
Yayınevi: Arvo Yayınları
(Not: İndirmek İçin Tıkladığınızda; 5 Saniye Bekleyip Reklamı Geç'e Tıklayıp İndirebilirsiniz)


Christie Silvers - Alex Fiona 3 - Sıradışı Pdf Kitap indir TIKLA!
Bize en büyük desteği yorum yaparak sağlayabilirsiniz.
Ayrıca paylaş butonlarını kullanmayı ve kırık linkleri bize bildirmeyi unutmayın