Pdf Kitaplık

Christine Bell Kiralık Sevgili Pdf indir
Hemen İndir
Becca haftasonu bana birkaç kez mesaj attı ama yüz yüze görüşemedik. Ben teklif ettim ama o babasının ondan şüphelendiğini, bu yüzden ortalıklarda görünmek istemediğini söyledi. Bana göreyse haftasonları en kötüsüydü. Babam büyük bir şey olmadığı müddetçe genelde haftasonları evde olurdu, bu da ondan uzak durmak için kendimi meşgul etmem gerektiği anlamına geliyordu. Christine Bell Kiralık Sevgili Pdf indir
Genellikle odamda ders çalışır veya bodrum katta antrenman yapardım. Bu haftasonuysa ondan yeterince uzak duramamıştım. Pazar günü birayla viskiyi karıştırmış ve iyice sarhoş olmuştu. Antrenman yaptım, ödevlerimi bitirdim ve öğle yemeği için mutfağa süzülmeye çalıştım. Kötü bir planmış meğer. Birkaç kaburgamı incittiğinden ve dişlerimden birini yerinden oynattığından emindim ama onunla yeterince güçlü bir şekilde mücadele etmiş olacağım ki içkisine ve Kardeşler Takımı maratonuna geri döndü.
Kendisine böyle savaş filmleriyle niye işkence ettiğini hiç anlamış değildim. Böyle zamanlarda daha da zalim oluyordu. Christine Bell Kiralık Sevgili Pdf indir
Öğle yemeğimi odamda yedim. Akşam yemeğiniyse o sızana, yani gece bir buçuğa kadar yiyemeciim.
Pazartesi günü gelip de okula gittiğimde çok iyi bir ruh hali içinde değildim. Bütün haftasonu Becca’yla öpüşmelerimizi düşünmüştüm. Beni ayakta tutan tek şey buydu. Ama ders arasında onu gördüğümde bana doğru dürüst gülümsemedi ve aceleyle yoluna devam etti. Bütün öğleden sonra bizden pişman olup olmadığını merak ederek kendimi yedim bitirdim.
Dersten önce beni dolabımın önünde yakaladı. Yanıma gelerek, “Bu haftasonu görüşemediğimiz için özür dilerim,” dedi. Omuz silktim. “Sen iyi misin.?”
Kaşlarını çattı. “Evet, niye ki?” Christine Bell Kiralık Sevgili Pdf indir
“Ders arasında seni gördüğümde doğru dürüst bakmadın bana.”
“O zaman stresliydim. Derslerim okulun iki zıt bölümünde, bu yüzden de A koridorundan geçmem gerekiyor. Aslmda-orada trafik çok sıkışık biliyorsun. Bu yüzden derse yetişebilmek için her zaman koşmak zorunda kalıyorum Christine Bell Kiralık Sevgili Pdf indir Sarabeth, severek çalıştığı tatil köyü yasadışı işler yapabilmek için kurulmuş paravan bir şirket çıkınca, işten ayrılır. Bir süre sonra şirketin çevirdiği gizli işler de ortaya çıkar ve her şey altüst olur. Yine de olayların daha da kötüleşmesi uzun sürmez. Geçmişte o tatil köyünde çalışan insanların teker teker kaza süsü verilmiş cinayetlerle ortadan kaldırılmaya başlanması, Sarabeth'i endişelendirir. En az onun kadar endişeli olan yakın arkadaşı Lindy, Sarabeth'i koruması için bir koruma kiralar. Ancak bu kiralık korumanın, kiralık bir sevgiliye dönüşmesi an meselesidir.
(Tanıtım Bülteninden) 
Christine Bell Kiralık Sevgili Pdf indir
Sayfa Sayısı: 304
Baskı Yılı: 2015
Dili: Türkçe
Yayınevi: Nemesis Kitap

(Not: İndirmek İçin Tıkladığınızda; 5 Saniye Bekleyip Reklamı Geç'e Tıklayıp İndirebilirsiniz)


Christine Bell Kiralık Sevgili Pdf indir TIKLA!
Bize en büyük desteği yorum yaparak sağlayabilirsiniz.
Ayrıca paylaş butonlarını kullanmayı ve kırık linkleri bize bildirmeyi unutmayın