Pdf Kitaplık

Clara Sanchez - Limon Yapraklarının Kokusu Pdf indir
Hemen İndir

Clara Sanchez - Limon Yapraklarının Kokusu Pdf indir

Dikkat: Bu kitap yıkıcı bir derinlik barındırmaktadır. Otuz yaşındaki Sandra, erkek arkadaşından ve işinden ayrıldıktan sonra Costa Blanca'daki bir köye sığınır. Hayatına yeni bir yön vermek ister ve bunu nasıl yapacağına karar vermelidir. Norveçli yaşlı bir çift olan Karin ve Fredrik'le arkadaş olur; bu sevimli ikili Sandra için hiç sahip olmadığı büyükanne ve büyükbabası haline gelir. Ancak Nazi toplama kamplarından sağ kurtulmuş az sayıda kişiden biri olan Julián'la tanıştığında her şeyin göründüğü gibi olmadığını anlar ve gerçeği bulmak için tehlikeli bir maceraya atılır. 

Clara Sanchez - Limon Yapraklarının Kokusu Pdf indir

İspanya'nın en başarılı yazarlarından birinin yazdığı, zekice örülmüş kurgusu ve tırnak yediren temposuyla Limon Yapraklarının Kokusu hem bir kadının kendini bulması hem de gizli kalmış tarihsel gerçeklerin gün ışığına çıkarılması öyküsü. Clara Sanchez - Limon Yapraklarının Kokusu Pdf indir
Clara Sanchez - Limon Yapraklarının Kokusu Pdf indir
"Bir nehir gibi akıcı bir hikâye. Kitabın her sayfasına işlemiş olan şüphe ve korku yüzünden elinizden bırakmadan okuyacaksınız."
Abc Clara Sanchez - Limon Yapraklarının Kokusu Pdf indir 
Jane kameraların hâlâ çalıştığını hatırladı. Az önce Hannah’ya kameraların önünde Jesse’yi aldattığı için kendini ne kadar kötü hissettiğini itiraf etmişti. Dün gece telefonda konuştuklarında Trevor’ın ona yapmasını söylediği şey buydu, değil mi? Bu, o sözcükleri ağzına Trevor’ın koyduğu anlamına mı geliyordu? Hayır, bunlar kendi sözleriydi. Öyleyse neden tuhaf bir şekilde böyle
hissediyordu... Ne gibi? Bir şekilde yönetiliyormuş gibi... Peki ya Trevor, Hannah’yı da yönetiyor muydu? Hayır, bu çılgınlık, dedi kendi kendine. Trevor’ın önerileri, Dana’nın kısa mesajla gönderdiği isteklerinden farklı değildi. Kamera önündeyken yalnızca kızların konuşmalarını şekillendirmeye yardım ediyorlardı. İşleri televizyon için daha ilgi çekici hale getirmeye. Ne de olsa orada öylece, bir şey konuşmadan oturamazlardı, değil mi?
"Harika bir kitap… Sırlarla dolu karanlık bir anlatı. Samimi ve gerçekçi çizilmiş karakterleri ve kendinizi kaptırdığınız bir olay örgüsü var. Bu kitabı ve sürpriz sonunu uzun süre unutacağımı sanmıyorum."
Sayfa Sayısı: 416
Baskı Yılı: 2015
Dili: Türkçe
Yayınevi: PegasusŞifre e-kitaphane
(Not: İndirmek İçin Tıkladığınızda; 5 Saniye Bekleyip Reklamı Geç'e Tıklayıp İndirebilirsiniz)


Clara Sanchez - Limon Yapraklarının Kokusu Pdf indir TIKLA!
Bize en büyük desteği yorum yaparak sağlayabilirsiniz.
Ayrıca paylaş butonlarını kullanmayı ve kırık linkleri bize bildirmeyi unutmayın