Pdf Kitaplık

Çöl - Catherine Fisher Pdf E-Kitap indir Oku
Hemen İndir
Kuraklığın pençesindeki bir uygarlığın ve onu kurtarmak için bir araya gelen cesur insanların öyküsü
"Şarkı Kuyusu'na gideceğim. Oradaki suyu içecek ve onu ölüm ile çölün ötesinden size getireceğim. Nehirleri sizin için coşturacak, bitkileri sizin için büyüteceğim. Sizi kurtaracağım, halkım." Yeni Archon Alexos, Şarkı Kuyusu'na yapılacak hac yolculuğuna önderlik edecektir.
Çöl - Catherine Fisher Pdf E-Kitap indir
Şarkı Kuyusu'nda Altınlar ve elmaslar olduğu söylenmektedir ve Archon, Yağmur Kraliçesi'yle barış yapmak istemektedir. Ama çöl, Archon ile arkadaşlarını tehdit ederken, bu cesur grup hem zengin olmak hem de tüm gücü ele geçirmek isteyen Argelin'den de bir türlü kurtulamayacaktır. İhanetle tek başına mücadele eden Mirany ise savaşın dehşetiyle yüz yüze kalacaktır... Çöl - Catherine Fisher Pdf E-Kitap indir Kâhin'in ardından gelen nefes kesen bu devam kitabında Archon ihanetle dolu bir maceraya atılacak ve halkını kurtarabilmek için aman vermez çölü geçmek zorunda kalacak… Scar adi bir duruma karşı cep telefonu numarasını da eklemişti. Yaa, diye düşündü Jane. Scar ın Penny’yi hatırlaması çok düşünceli bir davranıştı. Hele ki Jane, Scar’dan ona bakmasını istemeyi hatırlamadan kalkıp Cabo’ya gittikten sonra (kendini inanılmaz derecede suçlu hissettiği şeylerden biri de buydu).
Çöl - Catherine Fisher Pdf E-Kitap indir Mutfak hakikaten temizdi: ne lavaboda kirli bulaşıklar ne de çöp kutusunun yanma yığılmış boş pizza kutuları vardı. Genelde Scar, Jane’den çok daha derli toplu ve düzenli olma eğilimindeydi. (Kişisel bakım ve moda kısımları dışında, Çöl - Catherine Fisher Pdf E-Kitap indir 
-The Independent-
Sayfa Sayısı: 352
Baskı Yılı: 2014
Dili: Türkçe
Yayınevi: Pegasus
Birinci kitap Kahin – Catherine Fisher  bu linkte bulabilirsiniz.

Pdf indir  /  Alternatif    =  Epub indir  /  Alternatif
(Not: İndirmek İçin Tıkladığınızda; 5 Saniye Bekleyip Reklamı Geç'e Tıklayıp İndirebilirsiniz)


Çöl - Catherine Fisher Pdf E-Kitap indir Oku TIKLA!
Bize en büyük desteği yorum yaparak sağlayabilirsiniz.
Ayrıca paylaş butonlarını kullanmayı ve kırık linkleri bize bildirmeyi unutmayın