Pdf Kitaplık

David Foster Wallace iğrenç Adamlarla Kısa Görüşmeler
Hemen İndir

İnsan olmanın ve dünyaya atılmışlığın lanetini bayrak gibi taşıyan, sözün bittiği yerde başlayan bir kitap: İğrenç Adamlarla Kısa Görüşmeler. "Neye inanacağınızı siz seçersiniz," diyen dev bir yazardan birbirine bağlı anlatılar ve farkındalıkla örülü, bangır bangır bir metin. 25 yaşındayken yayımlanan ilk romanıyla Amerikan edebiyatına yepyeni bir soluk getiren, büyük eseri Infinite Jest ile Tüm Zamanların En İyi 100 Kitabı (Time) seçkisine giren David Foster Wallace, kayıp bir kuşağın en özgün seslerinden biri sayılıyor.

David Foster Wallace iğrenç Adamlarla Kısa Görüşmeler pdf Kitap indir
2008 yılında hayatı boyunca ona eşlik eden depresyona yenik düşen ve intihar ederek hayatına son veren David Foster Wallace, İğrenç Adamlarla Kısa Görüşmeler'de gündelik detaylardan grotesk anlara uzanarak çağa özgü insanlık tecrübesini ortaya koyuyor. İğrenç Adamlarla Kısa Görüşmeler, söylediklerimiz ve dinlediklerimizin gerisindekileri görmek isteyenleri, insan bilincinin karanlık koridorlarına doğru kısa ama sarsıcı bir yolculuğa çıkarıyor. David Foster Wallace iğrenç Adamlarla Kısa Görüşmeler pdf Kitap indir
Liam başını sallayarak onayladı. “Benim olduğum yerden bakınca bir roman karakterine benziyorsun ve konuyu sevip sevmediğinden emin değilsin. Aslında çoğu zaman konudan nefret ediyorsun. Fakat bu konuda yapabileceğin hiçbir şey yok çünkü onu sen yazmıyorsun.”
Bu adam her konuda bu kadar akıllı olmak zorunda mıydı? Onunla ilgili konularda? Scarlett, “Evet, bazen bana öyle geliyor,” diye kabul etti. David Foster Wallace iğrenç Adamlarla Kısa Görüşmeler pdf Kitap indir
Liam sandalyesinde öne doğru eğildi, öyle İd dizleri neredeyse birbirlerine değiyordu. “Programı bir öğrenme fırsatı olarak da düşünebilirsin,” dedi yavaşça. “Kendin için ne istediğini ve ne istemediğini öğreniyorsun. Arkadaşlıklarından ne istediğini ve ne istemediğini öğreniyorsun. Televizyonun muhteşem dünyasını öğreniyorsun.” Güldü. “Sonunda da, bu senin için doğru şev değilse, çok daha akıllı ve biraz daha zengin halde, öylece çıkıp gidebilir, hatta biz Hollywood piçleriyle dalga geçen bir senaryo yazabilir ve dünya kadar zengin olabilirsin.”
Scarlett etkilenmiş bir halde, “Sen kesinlikle bir Hollywood piçi değilsin,” dedi. David Foster
Sayfa Sayısı: 352
Baskı Yılı: 2011
Dili: Türkçe
Yayınevi: Siren Yayınları(Not: İndirmek İçin Tıkladığınızda; 5 Saniye Bekleyip Reklamı Geç'e Tıklayıp İndirebilirsiniz)


David Foster Wallace iğrenç Adamlarla Kısa Görüşmeler TIKLA!
Bize en büyük desteği yorum yaparak sağlayabilirsiniz.
Ayrıca paylaş butonlarını kullanmayı ve kırık linkleri bize bildirmeyi unutmayın