Pdf Kitaplık

Deniz Feneri Koyu - Kimberley Freeman Pdf kitap indir
Hemen İndir

"Belki de kırılmıştır kalbim. Bildiğimiz anlamda kırık bir kalp değil, sadece ortadan ikiye çatlamış bir kalp de değil. Şömine rafından alınıp, sert bir el tarafından sökülerek parçalarına ayrılan, sonra da paramparça bir halde yere bırakılan bir saat gibi. Bir daha çalışamayacak kadar parçalanmış bir saat…"
Deniz Feneri Koyu - Kimberley Freeman Pdf kitap indir
Ünlü bir kuyumcu ailesinin gelini olan Isabella Winterbourne, kalbi acıdan kavrulsa da, 1901 yılında eşiyle birlikte o çok kıymetli hediyeyi Avustralya parlamentosuna teslim etmek üzere bir gemi yolculuğuna çıkmak zorundadır. Ancak gemi Queensland sahilinde batar ve bu kazadan sağ kurtulan tek kişi Isabella'dır. Ve ne talihtir ki eşinin gözü gibi sakındığı hediye de kıyıya vurmuştur. Isabella bir karar vermek zorundadır. Ya kocasının zengin ve baskıcı ailesine geri dönecektir ya da elindeki bu hediyeyle yıllardır özlemini çektiği saklı rüyasını gerçekleştirecektir. İşte o an uçsuz bucaksız karanlık sahilde bir ışık dikkatini çeker. Ve Isabella deniz fenerinin sığınağına bırakır kendini…
Deniz Feneri Koyu - Kimberley Freeman Pdf kitap indir
Bir asır sonra Libby Slater, hiç karşılık beklemeden sevdiği adamı kaybedince, artık ona anlamsız gelen Paris şehrini ardında bırakmaya karar verir. Yaşamını çocukluğunun geçtiği Deniz Feneri Koyu'nda devam ettirecektir. Ancak yirmi senedir hiç görüşmediği kız kardeşinin düşüncesi onu endişelendirse de geçmişte yapılan hataların telafisi yoktur. Dahası fener evinde kalmaya başladığı günler ona bu koyun her zaman sürprizlerle dolu olduğunu gösterecektir… snowboardundan yaklaşık yirmi kere düştüğünü hatırlayıp hatırlamadığını sormuştu. Birkaç dakika sonra Jane e, kendisinin bir kar yığını üzerinde yatarak histerik kahkahalar attığı bir fotoğrafım atmıştı. Jane m onun kendisine bu şeyleri neden gönderdiğine dair bir fikri yoktu. Onu düşünmesi hoştu. Ama kafa karıştırıcıydı. Ve her şeyin üzerine Jane’in en az ihtiyacı olan şeydi “kafa karıştırıcı”.
Kalabalık asansörle ofisine çıkarken midesinin kasıldığım hissetti. Ve bu iyi bir his değildi. Bir haftadan fazladır işe gelmemişti ve Fiona’yla yüzleşmekten korkuyordu. Dün patronuna alelacele bir e-posta atıp pazartesi ofise döneceğini söylemişti. Fiona anında cevap verip sadece,Yarın tam 9'da görüşürüz, yazmıştı.
Peki saat tam dokuzda Jane’i ne bekliyordu? Uzun bir nutuk atmak üzere bekleyen çileden çıkmış bir Fıona mı? Ona yeni bir iş bulması için iki haftası olduğunu söyleyen bir işten çıkarma bildirimi mi? Belki de biri diğerini izlerdi. Sabırsızlanıyordu.
Los Angeles Şekeri kameralarının oraya çoktan gelmiş Jane’in işe dönüşünü çekmek üzere hazır beklemeleri durumu daha da beter hale getiriyordu. Dün Trevor aradığında, onu bu kadar uzun süre görmezden geldikten sonra, Jane telefonu açmaya mecbur hissetmişti. Trevor ona ertesi gün onu işyerinde çekmelerinin uygun olup olmadığını sormuştu. İzini kaybettirdikten sonra ona evet dışında ne diyebilirdi ki?
Sayfa Sayısı: 488
Baskı Yılı: 2015
Dili: Türkçe
Yayınevi: Arkadya Yayınları


(Not: İndirmek İçin Tıkladığınızda; 5 Saniye Bekleyip Reklamı Geç'e Tıklayıp İndirebilirsiniz)


Deniz Feneri Koyu - Kimberley Freeman Pdf kitap indir TIKLA!
Bize en büyük desteği yorum yaparak sağlayabilirsiniz.
Ayrıca paylaş butonlarını kullanmayı ve kırık linkleri bize bildirmeyi unutmayın