Pdf Kitaplık

Elizabeth Hoyt - Kalbimi Sana Verdim pdf indir
Hemen İndir


AŞK ROMANLARININ TADI ELİZABETH HOYT'LA BİR BAŞKA…
Bir leydinin asla yapmaması gereken tek şey uşağına âşık olmaktır…
Elizabeth Hoyt - Kalbimi Sana Verdim pdf indir
Varlıklı Leydi Georgina Maitland, bir koca istemese de mülkleriyle ilgilenecek bir kahyaya ihtiyaç duyar. Ama Harry Pye'la göz göze geldiği anda, karşısında bir uşak değil, çekici bir erkek olduğunu anlar.
Elizabeth Hoyt - Kalbimi Sana Verdim pdf indir
Kahretsin. Zaten bu kadar kolay olmayacağını tahmin etmem gerekirdi. “Ah. Tamam anladım.” Hayal kırıklığımı hissettirme-meye çalıştım ama fark ettiğinden emindim. “Her şey yolunda mı? Yani...”
“Sadece... Biraz çabuk evet demiş olabilirim, Jason. Özür dilerim. Ben... Ben yürüyeceğini sanmıyorum.”
“Yani bu bir erteleme değil.” Bu sefer kırgınlığımı gizleye-memiştim.
“Hayır. Özür dilerim.”
“Sorun yok, sanırım.” Bunun kulağa ne kadar aptalca geldiğini fark edince güldüm. Sonuçta ne kadar üzgün olduğumu anlamıştı. “Kahretsin, hayır. Evet, sorun var. Bu biraz kötü oldu. Nell. Çok hevesliydim.” Kendimi toplamam gerekiyordu. Direksiyona dolanmış elimi yumruk yaptım ve gözlerimi sımsıkı kapattım.
“Çok, çok özür dilerim, Jason. Bazı şeyler hakkında gerçekten düşününce... Yeni fark ettim. Yani, sen bana teklif edince, gururum okşandı ve heyecanlandım ama...”
Sözünü kestim. “Burada mesele Kyle, değil mi? Şu an onun-lasın, onun telefonundan arıyorsun, yani elbette mesele Kyle.” Anlamam gerekirdi. Gerçekten anlamam gerekirdi. Herkes zaten onların birlikte olduğunu düşünüyordu.
“Jason, hayır öyle değil. Yani evet onunlayım şu an ama...”
“Sorun değil anladım. Sanırım hepimiz bunun olacağını biliyorduk, yani şaşırmamam gerek. Sadece keşke daha önceden söyleseydiniz.” Gıcıklık yaptığımın farbndaydım ama kendimi tutamıyordum.
“Üzgünüm, Jason. Başka ne diyeceğimi bilemiyorum.” “Söyleyecek bir şey yok. Her şey yolunda. Ben sadece... Neyse. Pazartesi kimya dersinde görüşürüz.”
Tam kapatıyordum ki beni durdurdu. “Jason, bekle.”
“Ne.”
“Sana bunu muhtemelen söylememem gerekiyor ama... Becca yedinci sınıftan beri senden hoşlanıyor. Onun seninle çıkacağını garanti edebilirim.”
Elizabeth Hoyt - Kalbimi Sana Verdim pdf indir
Sayfa Sayısı: 440
Baskı Yılı: 2010
Dili: Türkçe
Yayınevi: Pegasus(Not: İndirmek İçin Tıkladığınızda; 5 Saniye Bekleyip Reklamı Geç'e Tıklayıp İndirebilirsiniz)


Elizabeth Hoyt - Kalbimi Sana Verdim pdf indir TIKLA!
Bize en büyük desteği yorum yaparak sağlayabilirsiniz.
Ayrıca paylaş butonlarını kullanmayı ve kırık linkleri bize bildirmeyi unutmayın