Pdf Kitaplık

En Güzel Rüya Sarah Maclean Pdf Kitap indir
Hemen İndir
Soylular kulübünün hiç onaylamayacağı bir aşk... Ve bu aşkın neden olduğu, asla bağışlanamayacak bir hata...
En Güzel Rüya Sarah Maclean Pdf Kitap indir
Londra'nın en karanlık işlerinin döndüğü kumarhanenin kurucusunu hiç kimse tanımıyor. Kimliği gizli. Kendisi güçlü. Herkes onun bir erkek olduğunu düşünüyor belki ama işin aslı öyle değil; o bir kadın. Üstelik günlük yaşamında birden fazla kimlikle tanınıyor. Herkes onu sıradan bir kadın zannediyor.
En Güzel Rüya Sarah Maclean Pdf Kitap indir
Onun tek amacı, yıllar önce hayatına bir hata gibi girmiş ama geçen zamanda, yaşamı boyunca ona verilen en güzel hediyeye dönüşmüş küçük kızını büyütmek ve iyi bir şekilde yetiştirmek. Bunu yapmak içinse unvanı olan biriyle evlenmesi şart. Kızının adını ve gururunu korumak için o adamı bulmak zorunda.
En Güzel Rüya Sarah Maclean Pdf Kitap indir
Bulduğundaysa, o adamı hiç kimsenin elinden alamayacağına emin. "Tek kelimeyle harika."
Kendimi Becca’nın Jetta’sının deri koltuğunda otururken buldum. Yeni araba şimdi neredeyse iğrenç kokuyordu. Becca’nın iPhone’u takılıydı. Motoru çalıştırınca bir şarkı duyuldu: Robert Plant ve Aison Krauss’dan “Your Long Journey”. Gözlerim yanıyordu, ağzım sımsıkı kapalıydı. Becca kapatmaya yeltendi ama onu durdurdum. Elimi tuttu ve arabayı kullandı. Müziğin çalmasına izin verdi. Benim bilmediğim bir şarkı çıktı. Ne olduğuna bakmak için telefonu elime aldım: Rosi Golan’dan “Been A Long Day’di. Bu yavaş, harika bir şarkıydı. Tatlı bir kadın sesinin arkasında piyano çalıyordu.
HawthorneTarin evinin önünde durduk. Çakıl taşları lastiklerin altında gıcırdıyordu. Şimdiden evin önünde bir sürü araba vardı. Ben doğrulup arabadan iner inmez Becca parmaklarını benimkilere doladı. Aslında beni eve sürükledi desem daha doğru olurdu. Ben girmek istemiyordum. Diğer insanların acısını görmek istemiyordum. Bu her şeyi gerçek yapacaktı. Bütün bunlar olmamış, olmayacak gibi yapmak istiyordum.
Bayan Hawthorne kapıyı açtı, gözleri kırmızı ama kuruydu. “Jason, Becca. Geldiğiniz için teşekkürler. Nell odasında.”
Becca, “Nasıl?” diye sordu.
Bayan Hawthorne elimi sıktı. Alnını Becca’nm alnına değdirdi. “İyi değil. Onun... ölüşünü izlemiş. Tamamen tepkisiz.”
Becca yavaşça burnunu çekti. Onun omuzlarını dikleştiri-şini ve duygularını bastırışını izledim. Merdivenlere doğru beni elimden tutarak çekiştirdi. Nell’in kapısının önünde durdu. Becca kapı kolunu denedi, kilidi değildi. İçeri girdi ve beni de içeri çekti.
Nell yatağında yan bir şekilde yatıyordu, gözleri kuruydu. Avcunda beyaz bir kâğıt tutuyordu. Bir kolunun tamamı alçıdaydı. Bizim geldiğimizi bile fark etmemişti. Odanın ortasına bakıyordu. Ne yapacağımı, ne diyeceğimi bilmiyordum. Kyle’ın eski bir eşofman üstünü giymişti, altında da siyah bir pijama altı vardı. Battaniyelerin üstünde yatıyordu. Üstüne bir battaniye örterken duvardaki Avett Brothers posterine baktım. Sonra gidip Nell’in çalışma masasındaki sandalyeye oturdum. Becca, Nell’in yatağına oturdu ve bir tutam saçı yüzünden çekti.
En Güzel Rüya Sarah Maclean Pdf Kitap indir
Türkçe
432 s. -- 2. Hamur-- Ciltsiz -- 13 x 21 cm
İstanbul, 2015
ISBN : 9786059961707


(Not: İndirmek İçin Tıkladığınızda; 5 Saniye Bekleyip Reklamı Geç'e Tıklayıp İndirebilirsiniz)


En Güzel Rüya Sarah Maclean Pdf Kitap indir TIKLA!
Bize en büyük desteği yorum yaparak sağlayabilirsiniz.
Ayrıca paylaş butonlarını kullanmayı ve kırık linkleri bize bildirmeyi unutmayın