Pdf Kitaplık

En Karanlık Arzu Gena Showalter Pdf indir
Hemen İndir

Ölümlülere Ait Zevkleri Tadabilmek İçin Cennetten Vazgeçen Bir Melek Ve Arzularını Onunla Keşfeden Ölümsüz Bir Savaşçı.

Bizim evimizle komşumuzun evi arasındaki dev çam ağaçlarının alçak dallarının altından geçerken güldüm. Çimenler çiy yüzünden ıslaktı ve hava soğuktu. Üstüme kot pantolonla kalın bir kazak giydiğime sevinmiştim. Gökyüzünde bulut yoktu ve yıldızlarla doluydu. Gümüşle süslenmiş siyah gökyüzünde yükselen yarımay beyaz bir ışık saçıyordu. Ağaçların arasından geçip yola doğru ilerlerken nefesim beyaz sis bulutları oluşturuyordu. Jason’ın kamyoneti, farları kapalı bir halde bekliyordu. Kamyonetin arkasından egzoz dumanı yükseliyordu. Kamyonetin içindeki lamba açıktı ve Jason’ı solgun sarı bir ışıkla ortaya koyuyordu. Kucağına doğru eğilmiş kafasını, jöleyle şekil verilmiş sarı saçlarının sivri uçlarını, güneşte kaldığı uzun saatler yüzünden yanmış kalın boynunu görebiliyordum.
Kamyonetin kapısına doğru yaklaşırken kafasını kaldırdı ve mutlu bir sırıtış yüzünü kapladı. Hemen kamyonetten indi. Kısık sesli country müziği ezgilerinin geceye karıştığını duydum. Öne doğru dolaştı. Ben daha kapıya dokunamadan o kapıyı benim için açmıştı bile. Kamyonete bindim ve kumaş koltuklarda kaydım. Kendimi evimde gibi hissediyordum. Her nasılsa bu kamyonette çok zaman geçirecekmişiz gibi hissediyordum. Onu şimdiden sevmiştim.
Bana ithaf ettiği ilk şarkıyı düşündüm ve kamyoneti incelemeye başladım. Koltuklar gri kumaştandı. Benim koltuğumla sürücü koltuğu arasında iki bardak tutucusu olan bir kolçak vardı. Sürücü koltuğuna yakın olanda neredeyse boş bir Mountain Dex Code Red şişesi vardı. Kalın bir tarih kitabı da göze çarpıyordu, tç Savaş bölümü açık duruyordu. Düzgün, tümü yana doğru yatık ve büyük harflerle yazılmış bir not defteri; bir paket Cheez-Its vardı. Ayağımın altındaki zeminde koyu kahverengi solmuş bir Jansport sırt çantası duruyordu. Yeşil beyaz harfleri dış cebe tutturulmuştu. Boş Mountain Dew ve Gatorade şişeleri ayağımın yanındaki havalandırmanın yakınında yığılmıştı. Boş kurutulmuş et ve ayçekirdeği paketleri de oradaydı. Gösterge panelinin orada, ön camın önünde CD’lerle dolu ve eskimiş bir CD kabı vardı, fermuarla kapatılmıştı. Koltukların arasında kalan zeminde, koltukla vites kolu arasındaki alana Minnesota Üniversitesi’nin kalın bir battaniyesi tıkıştırılmıştı. Bunun üstünde siyah, kalın, fermuarlı ve belli ki çok giyilmiş bir Carhartt ceket vardı. Ceketle battaniye arasından da kamera veya onun gibi bir şeyin koruyucu çantası göze çarpıyordu.
Jason kitaplarını çantasına tıkarken ceketi kenarı çektim ve altında ne olduğuna baktım. Bu pahalı görünümlü, sırt çantası biçiminde bir Nikon fotoğraf makinesi çantasıydı. Jason arabayı vitese geçirdi. U dönüşü yaptıktan sonra yola çıktı ve farları yaktı. Kamera çantasını ceketin altından aldım, kuci^ıma koydum, fermuarını açtım ve içindeki inanılmaz, profesyonel fotoğraf makinesine bakakaldım.
En Karanlık Arzu Gena Showalter Pdf indir
Sayfa Sayısı: 448
Baskı Yılı: 2015
Dili: Türkçe
Yayınevi: Pegasus


PDF:  Tıkla indir  /  Alternatif
EPUB:  Tıkla indir  /  Alternatif
(Not: İndirmek İçin Tıkladığınızda; 5 Saniye Bekleyip Reklamı Geç'e Tıklayıp İndirebilirsiniz)


En Karanlık Arzu Gena Showalter Pdf indir TIKLA!
Bize en büyük desteği yorum yaparak sağlayabilirsiniz.
Ayrıca paylaş butonlarını kullanmayı ve kırık linkleri bize bildirmeyi unutmayın