Pdf Kitaplık

Fatih Murat Arsal Nefretten Sonra Pdf E-kitap indir
Hemen İndir

Bir insandan ne kadar nefret edebilirsiniz? Onu kendinize aşık edecek kadar mı? Sonra terk edip gidecek kadar mı?
Peki, tüm nefretinize rağmen... ...artık onsuz duramıyorsanız? 
Fatih Murat Arsal Nefretten Sonra Pdf E-kitap indir
Natalia babasının intiharı ile bir Türk'e emanet edildi. Çünkü babası, ölmeden birkaç saniye önce yazdığı vasiyetinde, Tamer Karlıbel'i kızına vasi tayin ettiğini yazmıştı. Fakat intiharından birkaç dakika önce sadece kızına söylediği çok önemli bir şey daha vardı. "Natalia Seni seviyorum kızım... Beni asla unutma... Ondan intikamımı al "Ve Natalia yaşadığı dehşetten sonra bu yakışıklı ve Fatih Murat Arsal Nefretten Sonra Pdf E-kitap indir tehlikeli adamdan artık ölesiye nefret ediyordu. İntikamın tatlı sularında yüzmek için Yunanistan'dan Türkiye'ye gelmesi ve bu isteksiz adamın koruması altına girmesi yeterliydi. On beş yaşındaki bir kız için intikam amaç olunca, araç olarak güzel yüzünü ve çekici fiziğini kullanmaktan çekinmedi. Babasının sahip olduğu her şeyi acımasızca alan bu adam, belki Natalia'nın bedenini de alabilirdi, ama kalbini asla! Fatih Murat Arsal Nefretten Sonra Pdf E-kitap indir Ya da öyle sandı...
Eğer şanslıysa, Scar hâlâ evde olurdu ve yüzyüze konuşabilirlerdi. Harp’larm bir  ara Aspene gideceklerini biliyordu ama tam ne zaman olduğundan emin değildi. Köşeyi dönerken başka bir dergi standının önünden geçti... ve olduğu yerde kalakaldı. Raflarda baştan aşağı onun yüzü vardı; Talk dergisinin kapağındaydı. Kapak LOS ANGELES ŞEKERİ, Fatih Murat Arsal Nefretten Sonra Pdf E-kitap indir .
Sayfa Sayısı: 272
Baskı Yılı: 2011
Dili: Türkçe
Yayınevi: Ephesus Yayınları(Not: İndirmek İçin Tıkladığınızda; 5 Saniye Bekleyip Reklamı Geç'e Tıklayıp İndirebilirsiniz)


Fatih Murat Arsal Nefretten Sonra Pdf E-kitap indir TIKLA!
Bize en büyük desteği yorum yaparak sağlayabilirsiniz.
Ayrıca paylaş butonlarını kullanmayı ve kırık linkleri bize bildirmeyi unutmayın