Pdf Kitaplık

Gayle Forman Sadece Bir Gün Pdf E-Kitap indir
Hemen İndir

Bazen bulunmak için kaybolmak gerekir . Allyson Healey’nin hayatı da tıpkı bavulu gibidir; hazır, planlı, düzenli. Lise mezuniyetinden sonra çıktığı üç haftalık Avrupa turunun son gününde Willem’le tanışır. Özgür ruhlu, gezgin bir aktör olan Willem, Allyson’dan çok farklı bir hayat sürmektedir ve ondan planlarını iptal edip kendisiyle birlikte Paris’e gelmesini teklif ettiğinde Allyson bu teklife karşı koyamaz. Böylece tehlike, romantizm ve özgürlükle geçecek bir gün başlar: Allyson’ın hayatını tamamen değiştirecek yirmi dört saat.
Gayle Forman Sadece Bir Gün Pdf E-Kitap indir
Aşk, kalp kırıklıkları, yolculuk, kendini bulma ve hayatın karşımıza çıkardığı tesadüfler üzerine kurulu Sadece Bir Gün, bazen hiç beklenmedik anda açılan bir kapının hayatımızı değiştirdiğini ve aradığımız kişilerin aslında çok yakınımızda olduğunu gösteriyor… Gayle Forman Sadece Bir Gün Pdf E-Kitap indir “Forman tesadüflerin bizi ne kadar çabuk değiştirebileceğini çok iyi anlatıyor.”
-New York Times Book Review- Gayle Forman Sadece Bir Gün Pdf E-Kitap indir “Romantik okurlar bu hikâyeye bayılacak; içinde her şey var: gerçek aşk, Paris, Shakespeare ve evet, ‘bir günde her şey olabilir’ fikri.”
-Booklist-
(Tanıtım Bülteninden)
Yine sessizlik. Scarlett gözünü baştan aşağı beyaz, berbat masa süsüne dikti (uzun, beyaz mumlar, yanıp sönen beyaz ışıklar ve beyaz yapraklarla orman meyvelerinden oluşan bir zeminde öpüşen beyaz, sahte bir çift kumru) ve söyleyecek başka bir şey düşünmeye çalıştı. Gayle Forman Sadece Bir Gün Pdf E-Kitap indir
Ah, evet, şu üç tekerlekli bisiklet olayı. “Noel’de bana o üç tekerlekli san bisikleti aldığınızı hatırlıyor musunuz?” dedi zoraki bir kahkahayla. “Ben bisiklete binmeyi kendi kendime zaten öğrenmişken? Ne şamataydı, değil mi?”
Sayfa Sayısı: 416
Baskı Yılı: 2014
Dili: Türkçe
Yayınevi: Pegasus


(Not: İndirmek İçin Tıkladığınızda; 5 Saniye Bekleyip Reklamı Geç'e Tıklayıp İndirebilirsiniz)


Gayle Forman Sadece Bir Gün Pdf E-Kitap indir TIKLA!
Bize en büyük desteği yorum yaparak sağlayabilirsiniz.
Ayrıca paylaş butonlarını kullanmayı ve kırık linkleri bize bildirmeyi unutmayın