Pdf Kitaplık

Gecenin Öpücüğü - Sherrilyn Kenyon pdf indir
Hemen İndir

Acımasız Karanlık Avcı, Ruhunu Sadece Bir Kadının Aşkıyla Geri Kazanabilirdi…

Gecenin Öpücüğü - Sherrilyn Kenyon pdf indir
Ölümsüz Viking savaşçısı Wulf'un oldukça etkileyici fakat bir o kadar da sinir bozucu bir gücü vardır: Karşısına çıkan herkes beş dakika sonra onu unutmaya mahkûmdur. Karanlık Avcı bu sayede kolaylıkla tek gecelik ilişkiler yaşar ama uzun süreli bir birlikteliğe adım atamaz. Lanetlenmiş ruhunu geri kazanabilmesi içinse gerçek aşkı bulması şarttır. Gecenin Öpücüğü - Sherrilyn Kenyon pdf indir
Cep telefonumla günlüğümü çantama tıktım ve merdivenlere yöneldim. Annemle babam yemek odasında oturmuş, İngilizce, Arapça ve İtalyanca karışımı bir dille tartışıyorlardı. “Nell ile dışarı çıkıyoruz.”
Babam kafasını kaldırıp baktı ve bir kaşını kaldırarak beni durdurdu. “Ödevlerini bitirdin mi?”
Başımla onayladım. “Evet, peder.”
Kısa, resmi bir baş işaretiyle çenesini indirdi. “Aferin. Önda evde ol.”
“Tamam. Grazie.”
Anahtarlarımı alıp almadığıma baktıktan sonra ön kapıdan çıktım. Söylediği saatten daha geç gelmeye cesaret edersem anahtarım olup olmamasına bakmadan kapıları kilitlerdi. Ehliyetim vardı ama üçüncü sınıfa kadar arabaya izin yoktu. Yıl boyu 4,0 ortalamayı korursam üçüncü sınıfta bana araba alacaktı. Aslında kendim almayı tercih ederdim ama ona da izin yoktu tabii. Beni derslerimden alıkoyacağı için bir yerlerde çalışmama da izin yoktu.
Aleme bağımlı olarak yaşamaktan nefret ediyordum ama seçeneğim yoktu.
Genelde Nell ile kavşakta buluşurduk. Çünkü arabada erkekler de olursa ve gelip beni evden alırlarsa babam anevrizma geçirirdi. Tamamen zararsız olsa bile, birlikte arkadaşça zaman geçirsek de babam öfkeden deliye dönüyordu. Konu Nell ve Jill ile zaman geçirmek olunca babamı kandırma konusunda ustalaşmıştım. Zaten Nell ve Jill ile takılmak demek, Kyle, Jason ve Jill’in erkek arkadaşı Nick ile de zaman geçirmek demekti. Aışveriş merkezine gidip zaman öldürüyorduk. Ama eve dönerken sadece Nell ve Jill ile çıkmışım gibi görünmesine dikkat ediyordum. Jason ile çıkacağım bu yemekte işim daha da zor olacaktı.
Gecenin Öpücüğü - Sherrilyn Kenyon pdf indir
Sayfa Sayısı: 344
Baskı Yılı: 2015
Dili: Türkçe
Yayınevi: Pegasus(Not: İndirmek İçin Tıkladığınızda; 5 Saniye Bekleyip Reklamı Geç'e Tıklayıp İndirebilirsiniz)


Gecenin Öpücüğü - Sherrilyn Kenyon pdf indir TIKLA!
Bize en büyük desteği yorum yaparak sağlayabilirsiniz.
Ayrıca paylaş butonlarını kullanmayı ve kırık linkleri bize bildirmeyi unutmayın