Pdf Kitaplık

Geçmişle Dans - Harlan Coben Pdf Kitap indir
Hemen İndir

Seri cinayetlerin bir araya getirdiği Megan, Ray ve Broome'un önünde zor günler vardır artık. Hak ettiğine inandığı adamları öldüren, böylece bu adamların hayatlarını mahvettiği kızlara ikinci bir şans tanıdığına inanan, kendince doğru sebeplere sahip bu katil, acaba bu üç insanı alt edip kanlı macerasına devam edebilecek midir?
Geçmişle Dans - Harlan Coben Pdf Kitap indir
"Günümüzün en iyi gerilim ve gizem ustası kim diye sorarsanız, kesinlikle Harlan Coben derim."
Dan Brown "Ustalıkla yazılmış bir roman. Zekâ ve ironiyi bir arada kullanan Harlan Coben, düzen ve kaos ikilemini muhteşem bir şekilde yansıtarak, bilinçaltımızda yaşadığımız bitmek bilmeyen savaşı başarılı bir şekilde satırlara dökmüş." Publishers Weekly "Çağımızın polisiye/gerilim romanlarına verilebilecek hiç kuşkusuz en iyi örneklerden biri. Şok edici aksiyon sahneleri bu romanı mükemmel kılıyor."
Booklist Geçmişle Dans - Harlan Coben Pdf Kitap indir "Harlan Coben, okurları ilk sayfadan itibaren kitabın içine çekmeyi başaran bir yazar. Hayranlarının sabırsızlıkla beklediği bu roman, onunla yeni tanışacaklar için de güzel bir başlangıç olacaktır." Library Journal "Farklı hayatların muhteşem kesişmesine tanık olacağınız bu roman, geçmişin gölgesinde kalmış karanlıkların ne denli ustalıkla ortaya çıkarılabileceğini gözler önüne seriyor."
The New York Times
Geçmişle Dans - Harlan Coben Pdf Kitap indir Jane telefonu kapadı. Son iki haftadır o ve Quentin arasındaki bu telefon konuşmalarının sıklığı artmıştı. Ve olaylar daha çirkin bir hal alıyordu. Daha birkaç gece önce, Jesse Teddy’s’in önünde sigara içerken merdivenlerden düşüp başını yardığı için Quentin Jane’i aramıştı. Jesse’nin eve dönüş yolunda sızdığı arka koltukta hâlâ kan vardı. Geçmişle Dans - Harlan Coben Pdf Kitap indir
Sayfa Sayısı: 478
Baskı Yılı: 2012
Dili: Türkçe
Yayınevi: Martı Yayınları(Not: İndirmek İçin Tıkladığınızda; 5 Saniye Bekleyip Reklamı Geç'e Tıklayıp İndirebilirsiniz)


Geçmişle Dans - Harlan Coben Pdf Kitap indir TIKLA!
Bize en büyük desteği yorum yaparak sağlayabilirsiniz.
Ayrıca paylaş butonlarını kullanmayı ve kırık linkleri bize bildirmeyi unutmayın