Pdf Kitaplık

Jared Diamond - Tüfek Mikrop ve Çelik Pdf Kitap indir
Hemen İndir

Neden Avrupalılar Amerika'yı keşfetti de Amerikalılar Avrupa'yı keşfetmedi?" Bu basit sorunun ardında insanlığın MÖ 11.000'den günümüze tarihi gizli. Fizyoloji profesörü Jared Diamond, Tüfek, Mikrop ve Çelik'te, aklımıza gelmeyen, geldiğinde çocukça bulduğumuz soruların yanıtlarını araştırırken, tarımın başlamasından yazının bulunuşuna, sinlerin ortaya çıkışından imparatorlukların kuruluşuna, tarihin seyrini belirleyen pek çok önemli adımı ayrıntısıyla inceliyor.

Jared Diamond - Tüfek Mikrop ve Çelik Pdf Kitap indir

İnsan toplulukları arasındaki farklılıkların, eşitsizliklerin nedenlerini, temellerine inmeye çalışarak sorguluyor; günümüz dünyasını biçimlendiren etkenlerin izini sürüyor... Biyoloji, jeoloji, arkeoloji, coğrafya gibi değişik bilim dallarından beslenen, "Batılı" koşullanmalardan arınmış, geleceği gösteren bir tarih kitabı. Jared Diamond - Tüfek Mikrop ve Çelik Pdf Kitap indir
Yine de Derek sorun olacaktı. Daha doğrusu, onun açısından Jane sorun olacaktı. Dört gün önce Jane arayıp da Scarlett’la kavga ettiğini ve hemen yaşayacak yeni bir yer bulmak zorunda olduğunu söylediğinde, Madison onu hemen yanına taşınmaya davet etmişti -bir haftalığına, bir aylığına, bir yıllığına... ne kadar zamanlığma ihtiyacı olursa. Jane de minnede kabul etmişti. Madison istese daha iyisini yapamazdı ve o gün güzellik salonunda yaptığı yorumun sahiden bunu başlatan kıvılcım olup olmadığını merak etti. Jared Diamond (Not: İndirmek İçin Tıkladığınızda; 5 Saniye Bekleyip Reklamı Geç'e Tıklayıp İndirebilirsiniz)


Jared Diamond - Tüfek Mikrop ve Çelik Pdf Kitap indir TIKLA!
Bize en büyük desteği yorum yaparak sağlayabilirsiniz.
Ayrıca paylaş butonlarını kullanmayı ve kırık linkleri bize bildirmeyi unutmayın