Pdf Kitaplık

Julie Kagawa Demir Kral Demir Periler Serisi 1 Pdf E-kitap indir
Hemen İndir

Evde ve okulda çevresine uyum sağlayamayan Meghan on altıncı yaş gününde hayatında bir terslik olduğunu hisseder. Karanlık bir yabancı onu izlemeye ve muzip dostu aşırı korumacı davranmaya başlamıştır. Ancak gerçek, bütün tahminlerin ötesindedir; genç kız, efsanevi bir peri kralının kızı ve ölümcül bir savaşın en önemli piyonudur.
Bu gerçekle yüzleşen Meghan, kardeşini perilerden kurtarmak,
Julie Kagawa Demir Kral Demir Periler 1 Pdf kitap indir
hiçbir perinin yüzleşemeyeceği gizemli bir canavarı durdurmak ve doğuştan hakkı olan güçleri yönetmek için ne kadar ileri gidebileceğine kendi bile şaşıracaktır. Bu macerada ona tuhaf bir ekip eşlik edecektir: en yakın dostu, fazlasıyla ilgili ve şakacı Puck; sürekli ortadan kaybolan kedi Grimalkin. Ve yasak aşkın vücut bulmuş hali, soğuk kalpli Prens Ash. Julie 
Bu partiyi üç aydan biraz uzun zaman önce, ekim ayında, Area’da yapılan gala gecesiyle karşılaştırmadan edemedi. Bu geceki davet daha büyük, daha hoş, daha gürültülü ve çok daha kalabalıktı. Dışarıda, basınla birlikte bir kırmızı hak bile vardı. Fotoğrafçılara poz vererek ve muhabirlerle konuşarak neredeyse otuz dakika geçirmişti. Aynı soruları tekrar tekrar yanıtlayarak “Jane’le Jesse barıştı mı?”, “Jane’le aranız nasıl?”, “Sen ve Madison bu düşmanlığa bir gün bir son verecek misiniz?” Hepsine de aynı, iyice prova edilmiş yanıt verildi: “İzleyip görmeniz gerek.” (Son noktayı koyan, klişe gülümseme.) Final gecesinin galadan daha kalabalık oluşu akla yatkındı çünkü Los Angeles Şekeri nin popülaritesi gitgide artıyordu. Gerçi Scarlett’ın umurunda değildi. Julie Kagawa Demir Kral Demir Periler 1 Pdf kitap indir Liam’ı arayarak kalabalığı inceledi. Bu gece burada olacaktı... değil mi? PopTV ekibinden gözüne başka birkaç kişi çarptı. Fakat Liam’dan iz yoktu. Hayal kırıklığını içine gömmeye çalıştı.
(Tanıtım Bülteninden)
Sayfa Sayısı: 416
Baskı Yılı: 2013
Dili: Türkçe
Yayınevi: Pegasus(Not: İndirmek İçin Tıkladığınızda; 5 Saniye Bekleyip Reklamı Geç'e Tıklayıp İndirebilirsiniz)


Julie Kagawa Demir Kral Demir Periler Serisi 1 Pdf E-kitap indir TIKLA!
Bize en büyük desteği yorum yaparak sağlayabilirsiniz.
Ayrıca paylaş butonlarını kullanmayı ve kırık linkleri bize bildirmeyi unutmayın